Beykoz Masterleri Üsküdar’dan umutlu

  • 01.12.2018 16:23
  • Güncelleme: 01.12.2018 16:24
  • Okunma: 3805 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Ligi ( TMVFL ) Marmara Beyaz Grupta mücadele etmekte olan Beykoz Masterler'i, artık şanssızlıklara bir son verme niyetinde.
Beykoz Masterleri Üsküdar’dan umutlu

Bu sezon yenilenen kadrosu ile çıkmış olduğu 4 karşılaşmadan galibiyetle ayrılamayan hatta birine sakat oyuncularının fazlalığı nedeni ile gidemeyen Sarı-Siyahlı ekipte Yarın ( Pazar ) günü yapılacak Üsküdar maçının hazırlıkları tamamlandı.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş 5.Sezonu yaşadıkları ligde üst üste yaşanan sakatlıkların takıma negatif bir etkisi olduğunu söylerken, “Beykoz Masterler Takımı olarak bu güne kadar yaşadığımız en şanssız, en sıkıntılı dönemi yaşamaktayız. Bu takım ile şampiyonluklar da yaşamış bir başkan olarak diyeceğim o ki bu andan sonra takımımızı ligde ilçemize layık biçimde temsil etme düşüncesinde olacağız. Kadromuz geniş olmasına karşın yarıdan fazla arkadaşımız sakatlık anları yaşadı. Bu da takımda bütün konsantreyi bozdu. Diyecek kelime bulamıyorum. Yarın ( Pazar ) Üsküdar ile yapacağımız müsabakadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Rakibimizin de bizin de  puanı bulunmuyor. Sezonun ilk puanını Selimiye’den çıkarmak istiyoruz. Bu maçta da birçok arkadaşımız sakatlıkları dolayısı ile kadroda olmayacak. Kadroda kalan arkadaşlar ile sahaya çıkıp bütün gücümüzle puan getirecek bir oyun sergilemek istiyoruz” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Masterler