Beykoz Masterleri Ulusal Lig'de olacak

  • Güncelleme: 21.08.2019 15:50
  • Okunma: 3487 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Veteranlar-Masterler Liglerinin kıdemli takımlarından olan Beykoz Masterler SK yeni sezon için tercihini yaptı…
Beykoz Masterleri Ulusal Lig'de olacak

Sarı-Siyahlılar 2019-20 Sezonunda “Ulusal Veteranlar Futbol Liginde” mücadeleye çıkacak.

Beykoz temsilcisi ile Lig Yönetimi arasında Gümüşsuyuspor Tesislerinde yapılan anlaşma töreni gayet renkli ve sıcak sohbetleri de beraberinde getirdi.

Türkiye genelinde değişik bölgelerde 100 dolayında takımın mücadeleye çıkmakta olduğu Ligin İstanbul Liginde yer alacak olan Beykoz Masterler Takımında imza töreninde Başkan Vekili Hakkı Baş ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Menderes Türkoğlu’nun yanı sıra Ulusal Veteranlar Futbol Ligi-İstanbul Yöneticilerinden Takımlardan Sorumlu Yönetici Enver Deniz ile Mali İşlerden Sorumlu Yönetici Okan Akgün’de yer aldı.

Beykoz Masterler SK Başkan Vekili Hakkı Baş, yeni sezona yepyeni hedefler ile çıkacaklarını hatırlatırken, ” Benim de Yönetiminde yer aldığım yeni ligimiz camiamıza hayırlı olsun. Tüm takımlara kazasız-belasız, sakatlıkların olmayacağı Fair Play Ruhunun ön planda tutulacağı bir lig diliyorum ” diye konuştu.

İmza töreninde görüşlerini açıklayan Okan Akgün ise Beykoz Masteler SK gibi liglerin en eski ve deneyimli takımlarından birini bünyelerine dahil etmekten mutlu olduklarını ifade ederken,” Her iki taraf için de hayırlı olsun. Tüm takımlar gibi bizler de liglerin biran önce başlaması için heyecan yaşamaktayız.” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Masterleri, Ulusal Lig

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz