Beykoz Masterleri Türkiye Şampiyonası'na gidecek

  • 19.03.2018 10:07
  • Güncelleme: 19.03.2018 10:08
  • Okunma: 5567 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1. Grubunda son hafta karşılaşmaları vardı.
Beykoz Masterleri Türkiye Şampiyonası'na gidecek

Beykoz Masterleri, Paşabahçe Stadı'nda konuk ettiği Maltepe Masterler Veteranları 4-2 yendi.

Bu skorun ardından Beykoz Masterler takımı Nisan ayında Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası maçlarına gitmeye hak kazandı.

Beykoz Masterler SK Takımı maça hızlı bir giriş yaptı. Nitekim 8. dakikada gelişen atakta Günaydın Baş’ın ceza alanı içinde sağ taraftan çektiği sert şutu Kaleci Adıl uzanıp çeldi, orada bitiveren İsmail Kurtuluş yaptığı dokunuş ile durumu 1-0 yaptı.

Dakikalar 20’yi gösterirken İsmail Kurtuluş ceza alanı yayı üzerinden hafif çaprazdan çetktiği şutla farkı ikiye çıkardı. Devre 2-0 ev sahibi takım üstünlüğünde tamamlandı.

İkinci yarıda konuk takım atağında 45.Dakikada Barış kaydettiği golle farkı teke indirdi 2-1. Bu dakikada ceza alanı dışından çekilen sert şut önce direğe çarptı ardından filelerle buluştu. Aynı dakikada yapılan santranın ardından Birol Öztürk’ün çektiği şutta pozisyon alamayan Kaleci Adil uzak mesafeli bu vuruşa engel olamayınca durum 3-1 oldu.

55. dakikada Maltepe Masterler Takımında oyuna ikinci yarıda giren Hamdi’nin köşeden kaleye yolladığı vuruşta top savunmaya da çarpınca filelerle buluştu 3-2. Oyuna sonradan dahil olan isimlerden 63.Dakikaya girildiğinde Barış Uzun’un çektiği şut kaleci Adil’den döndü o noktada bulunan Günaydın Baş topu filelerle buluşturmakta zorlanmadı 4-2.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Masterler