Spor

Beykoz Masterleri Maltepe’den mutlu döndü

Beykoz Masterleri Maltepe’den mutlu döndü
06.03.2017 21:16
| | |
2665

TMVFL Marmara 1 Beyaz Grupta haftanın önemli müsabakalarından birisi Beykoz Masterler SK ile Maltepe Masterler SK arasında oynandı.

Gülsuyu Asım Kara Stadındaki karşılaşmadan 1-0 galip ayrılan konuk Beykoz Masterler SK Takımında maç sonu neşeli anlar vardı. Takımın yetenekli isimlerinden Mustafa Kurtuluş’un da Doğum Gününe denk düşen maçtan alınan galibiyet nedeni ile bu futbolcu adeta çifte sevinç yaşamış oldu.

Beykoz Masterler SK Takımı müsabakaya Kalede Salih Mumcu-Mustafa Kurtuluş-Halil İbrahim ( Dl.36 Hakkı Baş )-Engin-Selman Çolak-Alim Kahraman ( Dk.60 Günaydın Baş )-Cavit Akcan-Zeynel-Kahraman Yüce-Bülent Soner ( Dk.68 Volkan ) ve Erdem Öz’den kurulu bir kadro ile çıktı.

Yedek Sıralarında ise Kaleci Aydın-Mücahit ve Hasan vardı. Beykoz Masterler Sk Takımını galibiyete ulaştıran gol 25.Dakikada Yaklaşık 30 metreden çektiği mükemmel şut ile Cavit Akcan‘dan geldi. Bu arada Sarı-Siyahlı ekipte 65.Dakikada Günaydın Baş gördüğü Kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı.

Beykoz Masterler SK Takımı ile Maltepe Masterler SK Takımı arasında oynanan TMVFL Marmara 1 Beyaz Grubu maçında centilmenlik görüntüleri vardı. Maltepe Masterler SK Başkanı ve TMVFL Yönetim Kurulu Üyesi Füsun Erayla ile Beykoz Masterler SK Takımı Oyuncularından Mustafa Kurtuluş’un doğum günleri sahada kutlandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Masterler Spor Kulübü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"