Spor

Beykoz Masterleri lige hazırlanıyor

2015.01.26 00:00
| | |
5212

Beykoz İlçesinin namlı futbolcularının yer aldığı Beykoz Masterler (Veteranlar) Futbol Takımı önümüzdeki günlerde başlayacak olan lig maçlarına hazırlanıyor.

Bu sezon ilk kez düzenlenecek olan Lig karşılaşmalarında Marmara Bölgesi takımlarından oluşan grupta yer alması beklenen sarı-siyahlı kulüp dernekleşip resmi hüviyete de kavuştu.

Kulüp Başkanlığını Asım Özdemir’in Takım Antrenörlüğünü Selami Tarhan’ın yaptığı takım oynadığı futbolla gençlere taş çıkartmaya devam etmekte. Kulüp Başkanı Asım Özdemir yaptığı açıklamada, “Futbol Federasyonumuz tarafından ilk kez gerçekleştirilecek lig öncesinde son hazırlıklar ve takımları kabuller bitmek üzere. Bizde yaklaşık 1 aydır sık bir çalışma ve maç süreci yaşamaktayız. İstanbulda birkaç takımdan biri, Beykoz ilçesi temsilcisi olmamız da ayrıca bizi mutlu etmekte” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Masterler, Veteranlar, Asım Özdemir, Selami Tarhan

reklam
1 Yorum
çetin savaş28.01.2015 18:52:49

arkadaşlar çıkmış olduğunuz bu ikinci bahar yolculuğunda dostluğun, arkadaşlığın, yardımlaşma ve dayanışmanın ne olduğunu göstermek adına yapmış olduğunuz bu güzel oluşumun bütün masterler camiasına hayırlı olmasını diler, bir Üsküdarlı olarak başarılarınızın daim olmasını arzu ederim... ALLAH gönlünüze göre versin inşallah... TÜRKİYE MASTERLER & VETERANLAR LİGİ ANADOLU YAKASI TEMSİLCİSİ Çetin SAVAŞ....

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"