Beykoz Masterleri Kuşadası’ndan istediğini alamadı

  • 0
  • 1491
Beykoz Masterleri Kuşadası’ndan istediğini alamadı
Beykoz Masterleri Kuşadası’ndan istediğini alamadı
Beykoz Masterleri Kuşadası’ndan istediğini alamadı
Beykoz Masterleri Kuşadası’ndan istediğini alamadı

Kuzey Cupp Organizasyonu ile Kuşadası'nda düzenlenen Şampiyonlar Turnuvasında Beykoz Masterleri yarı finalde Hendek Masterleri ile karşılaştı.

Müsabakanın normal süresi 1-1 beraberlikle tamamlanırken ardından geçilen penaltı atışları sonrasında 4-3’lik seri yakalayan Hendek Masterler Takımı Beykoz ekibini geride bırakrı.

Dk.3 Beykoz Masteler savunması daha maça konsantre olmadan ani gelişen bir atak ile kalesinde golü gördü. Soldan iyi kaçan Hakan, Kendisini karşılayan Kaleci Mehmet’in üzerinden aşırtma bir vuruşla Hendek Masterler Takımını 1-0 öne geçirdi.

Dk.9 Sol taraftan Bülent ile kullanılan serbest atıştan gelen topu Zafer Avcı, Sacit’e aktardı, o da yerden uzak köşeye yaptığı vuruş ile durumu eşitledi 1-1  

Dk.17 Beykoz Masterler Takımı ceza alanı içinde Hakan’a yapılan müdahaleye müsabaka hakemi penaltı düdüğü çaldı. Topun başına geçen Savaş auta gönderince Hendek Masterler şansını tepmiş oldu.

Dk.35 Beykoz Masteler Takımı atağında Erdem Yılmaz’ın ilettiği topla buluşan Turgay Durgun’un çaprazdan çektiği sert şutta top uzak köşe yönünden auta çıktı.

Maçın normal süresi 1-1 eşitlik ile tamamlanırken önce ilk 5 penaltı atışı gerçekleşti 3-3 beraberlik çıktı. Ardından seri atışlar başlarken bu bölümde bulduğu tek golün ardından Hendek Masteler Takımı finale adını yazdırdı.

Saha: Ladonia Hotel Sahası

Beykoz Masterler: Mehmet, Şahin, Ömer, Bora, Turgay, İsmail Aydın, Bülent (Dk.38 Menderes), Zafer Avcı, Erdem, Cenk (Dk.50 Ceyhun (Sacit

Hendek Masterler: Selim, İsmet, Olcay, Recep ( Dk.44 Tarık ), Erkan, Tayyar, Savaş, Mustafa Levent, Mustafa Yılmaz, İsmail, Hakan

Goller: Dk.3 Hakan, Dk.9 Sacit Savaş

Spor Servisi

Beykoz’un gururu Türkiye Şampiyonluğunu tekrarlar mı?
Önceki Beykoz’un gururu Türkiye Şampiyonluğunu tekrarlar mı?
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada