Beykoz Masterleri kendini denedi

  • 0
  • 3203
Beykoz Masterleri kendini denedi
Beykoz Masterleri kendini denedi
Beykoz Masterleri kendini denedi
Beykoz Masterleri kendini denedi
Beykoz Masterleri kendini denedi

Türkiye Masterler-Veteran Liglerinin ilk kurucu kulüplerinden olan Beykoz Masterler Spor Kulübü 2021-22 sezonu için antrenman ve hazırlık maçlarına devam ediyor.

Sarı-Siyahlı ekip Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında oynanacak hazırlık maçı için yola çıkarken gelen iptal haberi sonrasında iki takım halinde taktik-hazırlık müsabakası oynadı.

Sarı ve Beyaz Takımlar olarak çıkılan maçta bazı futbolcuların üst düzey formları teknik kadroyu sevindirirken bazı futbolcuların ise bir hayli eksiği olması dikkatlerden kaçmadı.

Bu sezon Teknik Kadroya dahil olan İhsan Eken ile birlikte ortak bir açıklamada bulunan Aydın Kurçenli oldukça geniş bir kadroları olduğuna dikkatleri çekerken, "Tabii ki bu geniş kadrodan en iyi isimleri ortaya çıkarıp ideal kadromuzu da oluşturmak zorundayız. Önümüze önemli ve anlamlı bir turnuva var. Merhum Nihat Akbay Turnuvasında lig maçları için belli bir mesafe alacağımızdan eminim. Bunun için maçlarda galibiyetlerin yanı sıra özellikle oyun anlayışımızı, takım kurgumuzu netleştirmek zorundayız. Sonrasında Lig maçları için zaman daraldıkça daralacak. Bugün rakibimiz gelmediği için iki takım halinde güzel bir sınava çıktık. İhsan Hocam ile birlikte maçı kenardan takip ettik, fazla bir müdahalede bulunmadık. Çünkü yeni katılan arkadaşlar ile kendi uyumlarını kendileri saha içinde sağlamalılar diye düşündük." diye konuştu.

İhsan Eken Hoca ise Pandemi sürecinin her kesimi olduğu gibi futbol sektörünü de ciddi biçimde etkilediğine vurgu yaparken, "Bu süreçte kendine çok iyi bakan, düzenli antrenman ve çalışma yapan futbolcularımız olduğu kadar takdir edersiniz ki antrenman eksiği olan birçok futbolcumuz da var. Zamana karşı bir yarış içerisine girmiş durumdayız. Her şeyden öte son günlerde artan vakalar nedeni ile -Acaba Lig maçlarına bir erteleme gelir mi?- sorusu da kafalarda yer edinmiyor değil. Bizler her ne kadar titiz bir çalışma yapsak da sonuçta ülkemizde ve ilçemizde Pandemi sürecinin izleri devam etmekte. Şartlar ve yaşananlar ne olursa olsun biz yolumuza devam edeceğiz. Beykoz İlçemizi Resmi Lig müsabakalarında başarı ile temsil edebilmek için takım olarak gereken özveriyi göstermekteyiz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Okçular Vakfı tesisine onun adı verildi
Önceki Beykoz Okçular Vakfı tesisine onun adı verildi
Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Sonraki Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı