Beykoz Masterleri hazırlıklara başladı

  • 29.01.2019 15:05
  • Güncelleme: 29.01.2019 15:05
  • Okunma: 4959 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Ligi Marmara Beyaz Grup takımlarından Beykoz Masterler 2. yarı hazırlıklarına başladı.
Beykoz Masterleri hazırlıklara başladı

Sarı-Siyahlı Ekip Teknik Direktörü İlker Bulut Yönetiminde Paşabahçe Stadında TÜMSO Lig Takımlarından Yarkim Masterler Takımı ile bir antrenman karşılaşmasına çıktı.

Sezonun ilk yarısının tamamlanması ve eğitim Öğretim Döneminde Yarıyıl Tatilinin de başlamasının yanı sıra sakatlıklar nedeni ile her iki takımda önemli eksikler olunca gerçekleşen maç antrenman havasında geçti.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş ilk yarıyı istenen yerde tamamlayamadıklarını söylerken, "İlk yarı boyunca çıkmış olduğumuz maçlarda maalesef tam kadro hiçbir maç yaşamadık. Sakatlıklar belimizi bükmedi desek yalan olur. İkinci yarı öncesinde Teknik Kadromuza İlker Hocamızı dahil ettik, takıma birkaç transfer de yaptık. Bu da bizi 2.Yarı müsabakaları öncesinde umuda sevk etmekte. Bu akşam güzel bir antrenman oldu, konuk ettiğimiz Yarkim Takımına geldikleri için teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Teknik Sorumlusu İlker Bulut ise ikinci yarı için ilk çalışmalarını gerçekleştirdiklerini söylerken, "Tabii ki çıkmış olduğumuz Yarkim maçı bir antrenman havasında geçti. İlk maçımıza kadar eksik yönlerimiz tamamlama düşüncesindeyiz, sakatlıkları bulunan arkadaşları ise dinlendik. Önümüzdeki ilk antrenmana tam kadro çıkma gayretinde olacağız." şeklinde konuştu.  

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Masterler