Beykoz Masterleri Genel Kurul yaptı

  • 0
  • 8203

Beykoz Masterler Spor Kulübü Olağan Genel Kurul sürecini tamamladıktan sonra tamamen lig maçlarına odaklandı.

Beykoz Taraftarlar Derneği Lokalinde gerçekleşen Kongre Sonrasında Zefer Baş bir kez daha güven tazelerken, yönetimde bazı değişiklikler gidildi.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş Kongre sürecinin tamamlanmasının ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bilindiği üzere Beykoz Masterler Spor Kulübümüz bu alanda ilçemizde kurulan ilk kulüp olma özelliği ile ayrı bir yere sahip. Kuruluşumuzdan itibaren bu güne gelindiğinde yaşadığımız şampiyonluğun özel bir yeri olduğunu söyleyebilirim. Şu anda 5 yıllık süreçte kadromuzdan onlarca oyunca gelip geçti. Ben kulübümüz bünyesinde hangi konumda olursa olsun görev yapmış katkıları bulunmuş herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Yoğun şansızlıklarla başladık

Bu sezona diğer sezonlarda yaşamadığımız derecede yoğun şanssızlıklar ile başladık. Çoğu maçta kadromuzdaki oyuncularını yarısı sakatlığı nedeni ile oynayamadı. Şartlar ne olursa olsun Beykoz İlçemizi Veteranlar-Masterler Liglerinde Fair-Play çizgisinde başarı ile temsil etmek gayretindeyiz."

 

Son yapılan Genel Kurul ile Yönetim Kurulunda bazı değişiklerin olduğunu, ifade eden Başkan Zafer Baş, "Yeni dönemin hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Görev ve sorumluluk alan tüm arkadaşlarıma bizlerle oldukları için teşekkürlerimi iletmek istiyorum.” diye konuştu.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Derneği Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Zafer Baş, İsmail Türkoğlu, Mustafa Kesmen, Ersan Oral, Menderes Türkoğlu, Hakkı Baş, Engin Bayram, Talip Ercan, Günaydın Baş, Yıldız Altınel, Bülent Soner, Aydın Kurçenli, Barış Uzun, Birol Öztürk, Dinçay Atmaca, M. Necmi Acar, Kerim Baş ve Ahmet Baş.

Spor Servisi

 

Spor toplantısına basın mensupları alınmadı
Önceki Spor toplantısına basın mensupları alınmadı
Beykoz'da dereye düşen köpek İBB ekiplerince kurtarıldı
Sonraki Beykoz'da dereye düşen köpek İBB ekiplerince kurtarıldı