Beykoz Masterleri gençlere taş çıkarttı!

  • 0
  • 7424
Beykoz Masterleri gençlere taş çıkarttı!
Beykoz Masterleri gençlere taş çıkarttı!
Beykoz Masterleri gençlere taş çıkarttı!

Türkiye Masterler-Veteranlar Futbol Ligi’ne az bir zaman kala Beykoz Masterler Futbol Takımı galibiyetlerine devam ediyor.

Oynadıkları hazırlık maçlarında lig için olumlu sinyaller veren Selami Tarhan yönetimindeki sarı-siyahlı ekip hafta sonunda Paşabahçe Stadı'nda konuk ettiği İçerenköy Masterler Takımını 6-4 gibi farklı bir skor ile devirmesini bildi. Bir birinden yetenekli isimlerden oluşan takımda lig maçlarının başlaması sabırsızlıkla bekleniyor.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Asım Özdemir yaptığı açıklamada futbolun her yaşta güzel olduğunu kanıtlayan ve maçlarını takip edenlere keyifli anlar yaşatan takımı ile gurur duyduklarını söylerken, "Selami Tarhan Hocamız yönetiminde maçlara çıkılan kadroda öylesine yetenekli isimler var ki... Doğrusu ben hocamızın yerinde olmak istemezdim nedeni ise oldukça geniş kadro içinden hangileri ile ilk 11 de başlayacağının kararını vermekte zorlanırdım. İlçemizin profesyonel ve amatör takımlarında futbol oynamış isimlerin yeteneklerinden beyazlayan ya da dökülen saçları dışında hiçbir şey kaybetmemiş olmaları onların spordan hiçbir zaman kopmadıklarının da bir göstergesi olmakta. Kendileri ile yaptığımız toplantılar tam bir aile ortamına sahne olmakta, öylesine güzel düşünceler ve fikirler ortaya çıkmakta ki. Ben bu kulübün başkanı olmaktan gurur duymaktayım" diye konuştu.

Spor Servisi

Gümüşsuyuspor Kaşıtoğlu’nu konuk etti
Önceki Gümüşsuyuspor Kaşıtoğlu’nu konuk etti
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz