Spor

Beykoz Masterleri galibiyetle tanıştı

Beykoz Masterleri galibiyetle tanıştı
04.12.2018 09:56
| | |
2241

TMVFL Marmara Beyaz Grupta mücadele eden Beykoz Masterler’i sezonun ilk galibiyetine Selimiye Stadında ulaştı.

Üsküdar Masterler takımı ile çıktığı mücadeleden 2-0’lık galibiyetle ayrılan Sarı-Siyahlılarda alınan bu galibiyet moralleri düzeltti.

Aydın Kurçenli Yönetimindeki Beykoz Masterler Futbol Takımı Selimiye Stadı’ndaki müsabakaya; Kalede Soner Keş, Barış Uzun, Mustafa Kesmen, Engin Bayram, Olcay Gökçek, Bülent Soner, Birol Öztürk, Menderes Türkoğlu, Coşkun Okur, Erdem Öz ve Hakkı Baş’tan oluşan bir kadro ile çıktı.

Sarı-Siyahlılara sezonun ilk galibiyetini getiren goller ise Erdem Öz ve Bülent Soner’den geldi. Müsabakanın ardından Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş yaptığı açıklamada, ”Sezon başından beri yaşadığımız şanssızlıklar İnşallah bu maçtan çıkan galibiyet ile geride kalacak. Bir takım düşünün ki kadrosundaki futbolcuların tamamına yakınının değişik derecelerde sakatlıkları olsun. İşte biz bunu geride kalan 5 yıllık lig tecrübemizde ilk kez bu derece büyük yaşadık. Bu andan sonra alabileceğimiz kadar galibiyete imza atma düşüncesindeyiz. Futbolcu kardeşlerimi gösterdikleri özveriden ve alınan galibiyetten dolayı kutluyorum“ şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Masterler

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"