Beykoz Masterleri berabere kaldı

  • 0
  • 7605

Antalya-Side'de başlayan Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Türkiye Şampiyonasında Beykoz Masterleri maçtan 1-1 beraberlik ile ayrıldı.

Antalya'daki Şampiyona da Beykoz Masterler Futbol Takımı'nın Kafile Başkanlığını Zafer Baş yaparken kadroda 15 futbolcu yer almakta.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen takımlar gruplara ayrılırken, Beykoz İlçemizi temsil eden Beykoz Masterler SK Futbol Takımı yer aldığı gruptaki karşılaşmasında Edremit Masterler takımı ile oldukça heyecan ve çekişmeye sahne olan bir maç oynadı. Selami Tarhan'ın çalıştırdığı sarı-siyahlı ekip bu sonuç ile şampiyonaya tek puan ile başlamış oldu.

Beykoz Masterler Spor Kulübü takımı müsabakaya Kalede Aydın Kurçenli, Hakkı Baş, Kerim Çelebi, Kamil Çolak, İsmail Sayım, Tayfun Şirin, Yusuf Taş, Ahmet Kurt, Osman Cezo, M. Akif Kalpakoğlu ve Yakup Biliciler'den kurulu 11 ile çıktı. 

Maçın ilk anları karşılıklı ataklar ile geçti. Dakikalar 9'u gösterirken Edremit Masterler takımı bulduğu gol ile 1-0 öne geçti. Bu golün ardından rakip kalede daha fazla görülenmeye başlayan sarı-siyahlı ekip 21. dakikada Mehmet Akif Kalpakoğlu ile beklenen golü bulunca durum eşitlendi İkini 35 dakikada rakip kaleyi abluka altına alan sarı-siyahlı ekip birçok net pozisyonunu değerlendiremedi. Edremit Masterler müsabakasında bu maçta sarı-siyahlılar Osman Cezo-Recep Kotan, Ahmet Kurt-Selami Tarhan, ve İsmail Sayim-Günaydın Baş değişikliklerini gerçekleştirdi.

Beykoz Masterler Sk Takımının bugünkü rakibi İstanbul temsilcilerinden Sarıyer Şöhretler Takımı. Cuma günü ise gruptaki son karşılaşmada Kozyatağı İdmanyurdu Masterler Takımı ile oynanacak.

Bu arada Beykoz Masterler SK Takımı Antalya-Side'deki karşılaşmaya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e teşekkür eden bir pankart ile çıktı. Öte yandan Beykoz Masterler Takımına ikinci maçı öncesinde İstanbul'dan gelen 3 futbolcusu daha ilave oldu. Özcan Özdeniz, Ahmet Özdeniz ve Ersin Özipek takımının grupta kalan 2 maçında kadroda yerlerini alıp görev bekleyecek.

Spor Servisi

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü şaşırtıyor
Önceki Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü şaşırtıyor
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz