Beykoz Masterler'in 8 gollü maçı

  • 0
  • 7039
Beykoz Masterler'in 8 gollü maçı
Beykoz Masterler'in 8 gollü maçı
Beykoz Masterler'in 8 gollü maçı
Beykoz Masterler'in 8 gollü maçı
Beykoz Masterler'in 8 gollü maçı

Türkiye Masterler deneyimli takımlarından olan Beykoz Masterler Futbol Takımı, Paşabahçe Stadı'nda Gaziosmanpaşa Masterler Takımını ağırladı.

Her iki takımın da oldukça tempolu bir oyun ortaya koyduğu 70 dakikalık mücadele 4-4 beraberlikle sonuçlandı. Sarı-Siyahlı ev sahibi ekipte bazı oyuncular izinli olduğu için maçta yer almadı. Teknik Sorumlusu Aydın Kurçenli yönetimindeki Beykoz Masterler takımında yeni isimler de şans buldu.

Dk.5 Beykoz Masterler atağında Fatih’in uzaktan çektiği şutu Kaleci Ender uzanıp köşeden çıkardı.

Dk.8 Sol kanattan iyi sarkan Fatih’in ceza alanı içine yaptığı güzel ortaya Onur Atila’nın kafa vuruşunda topu bir kez daha başarı ile Kaleci Ender çelmeyi başardı.

Dk.12 Sağ kanattan bindirme yapan Hakkı Baş’ın rakip ceza alanı penaltı noktası üzerine gönderdiği yüksek topa mükemmel bir kafa vuruşu yapan Onur Atila durumu 1-0 yaptı.

Dk.14 Organize gelişen Beykoz Masterler atağında Onur Atila sol kanattan atağa katkı sunan Fatih’e güzel bir pas aktarımında bulundu, o da birkaç metre topu sürdükten sonra direk dibinden yerden topu filelerle buluşturunca durum 2-0 oldu.

Dk.19 GOP Masterler takımı sol kanattan etkili geldi, ceza alanı arka direk yönüne yapılan ortaya uzanarak kafa vuruşu gerçekleştiren Fatih farkı tek sayıya indirdi 2-1.

Dk.38 Orta saha kaptırılan top sonucu GOP Masterler Takımı hızla atağa çıktı, sol çaprazda topla buluşup hamlesini yapan Serkan güzel bir dokunuşla durumu eşitleyen gollük vuruşu gerçekleştirdi 2-2

Dk.46 Beykoz Masterler adına bu dakikada önemli bir gol pozisyonu kaçtı. Sol kanattan ceza alanına sarkan Fatih’in vuruşunda Kaleci Ender başarı ile topun sahibi oldu.

Dk.54 Maçın en güzel gollerinden biri bu anda geldi…sol tarafta topla buluşan Serkan seri çalımlar ile önce savunmayı ardından Kaleci Soner’i de geçip boş kaleye topu yuvarlayınca konuk takım maçta ilk kez öne geçmiş oldu 3-2.

Dk.67 Beykoz Masterler Takımı atağa çıkışta kaptırılan topun Fatih’e aktarılmasından sonra günün yıldızlarından olan Fatih topu sürdü, kendisini karşılayan Kaleci Soner’in üzerinden güzel bir aşırtma ile topu filelerle buluşturdu 4-2.

Dk.68 Gelişen Beykoz Masterler Takımı atağında rakip ceza alanı çizgisi üzerinde arkadaşı ile verkaça giren Birol Öztürk etkili bir vuruş ile farkı teke indirdi 4-3.

Dk.70 Maç bu skor ile bitecek derken sahneye bir kez daha Beykoz Masterler Takımının Yıldız oyuncusu Onur Atila girdi… Fahri’nin koşu yoluna bıraktığı topa hamle yapan Onur, güzel bir dokunuş ile maçın skorunu tayin eden golü gerçekleştirdi 4-4

Stat: Paşabahçe

Hakem: Aşkın Karadeniz

Beykoz Masterler SK: Ender ( Dk.43 Soner ), Barış-Ali İhsan ( Dk.23 Menderes )-Engin-Mustafa-Birol-Fahri-Hakkı-Fatih-Ersan ( Dk.36 Ömer )-Onur

Antrenör: Aydın Kurçenli

Gaziosmanpaşa Masterler: Rıdvan-Aydın-Hüsamettin-Serdar-Hüseyin-Erdoğan-Orhan-Göksel-Fatih-Serkan-Tahir

Antrenör:  Şükrü Özel

Goller: Dk.12 ve Dk.70  Onur Atilla, Dk.14 Fatih, Dk.19 ve Dk.67 Fatih ( GOP ), Dk.38-Dk.54 Serkan, Dk.68 Birol Öztürk

Spor Servisi

Beykoz bu tecavüz olayıyla çalkalanıyor
Önceki Beykoz bu tecavüz olayıyla çalkalanıyor
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz