Beykoz Masterları şampiyon gibi

  • 0
  • 6017

TMVFL Marmara 1. Grubunun Lideri Beykoz Masterları, pazar günü önemli bir maça çıkacak.

Sarı-Siyahlı ekip Paşabahçe Stadı’nda Saat 19.30'da başlayacak Kadıköy Masterlar müsabakasının hazırlıklarını TFF Beylerbeyi Milli Takım Tesisleri’nde yaptığı antrenman ile tamamladı. Teknik Direktör Yakup Biliciler yönetiminde yapılan çalışmada futbolcuların hırslı ve heyecanlı olmaları dikkatleri çekti.

Beykoz Masterları Teknik Direktörü Yakup Biliciler yaptığı açıklamada, "Beykoz İlçesini Masterler-Veteranlar Futbol liginde başarı ile temsil ediyoruz. Geçen sezondan edindiğimiz deneyimin ardından bu sezon çok daha farklı bir görüntü çizmekteyiz. Hayırlısı ile bu sezonu grup şampiyonu olarak tamamlayıp, Antalya'da gerçekleşecek Türkiye Şampiyonasında derece yapmayı düşünüyoruz. Hafta sonunda evimizde Kadıköy Masterler SK Takımını ağırlayacağız. Güzel bir maç olacağı fikrindeyim. Takım olarak bu karşılaşmaya hazırız, birkaç arkadaşımızda sakatlık problemleri var. Ancak geniş ve alternatifi bir kadroya sahip olmamız en büyük avantajımız olmakta." diye konuştu.

Beykoz Masterlar 2. Başkanı Zafer Baş ise, en büyük isteklerinin maçlarına gelecek taraftar beklentisi olduğunu söylerken, "Takımımızda yer alan isimlerin her biri aktif futbolculuk dönemlerine yer aldıkları takımlarda başarılı bir grafik çizen isimler olmuştu. Şimdilerde en büyük beklentimiz maçlarımıza futbolseverlerin gelmesi. En azından bizlerin futbolculuk dönemlerindeki arkadaşlarımızı aramızda görmek çok heyecan verici olacaktır." diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Belediyespor’da zorlu pazar
Önceki Beykoz Belediyespor’da zorlu pazar
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz