Beykoz Mahmut Şevket Paşa’ya prestij cadde

  • 02.09.2021 00:36
  • Güncelleme: 02.09.2021 00:36
  • Okunma: 3155 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un Mahmut Şevket Paşa Mahallesi prestij cadde düzenlemesiyle yeni bir meydana kavuşuyor.
Beykoz Mahmut Şevket Paşa’ya prestij cadde

Beykoz Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, ilçedeki kimlikli yaşam alanlarının korunması ve mevcut yaya-araç trafiğinin düzenlenmesi için hayata geçirilen “Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Prestij Cadde" düzenlemesiyle mahallenin sosyal canlılık kazanması sağlanacağından bahsedildi.

Mahmut Şevket Paşa yeni bir görünüme bürünüyor. Beykoz Belediyesi Cadde düzenlemesiyle birlikte Beykoz’un güzide mahallesi yeni bir görünüme kavuşacak. Beykoz’un en işlek caddelerinden biri olan Mahmut Şevket Paşa Caddesi üzerinde ki 870 metre uzunluğundaki yolda 10 bin m2’lik estetik taş kaplama yapılacak.

Yenilenen yol ile birlikte 6 adet yay geçidi ve 23 otopark Mahalle’ye kazandırılacak. Mahmut Şevket Paşa Caddesi üzerinde 700 m2’lik alana ise yeni bir meydan kurulacak. Bölge halkının yürüyüş, koşu ve gezinti gibi imkanlar sağlayacak bu meydan bölge halkını şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Mahalle’nin bakımlı güzel bir görünüme kavuşacağını bildiren Belediye yolların modern aydınlatma ile ışıklandırılacağından söz etti. Belediye proje kapsamında ise mevcut yapılardaki göz zevkini bozan tabela, anten, klima ve reklam gibi eklentilerin tasarlatıldığını da açıkladı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Mahmut Şevket Paşa, Prestij, Cadde

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz