Beykoz Lojistik Yerleşkesi açıldı...

  • Güncelleme: 12.10.2011 00:11
  • Okunma: 20561 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun yeni Çubuklu Yerleşkesi düzenlenen törenle 2011 – 2012 Akademik yılını hizmete açtı...
Beykoz Lojistik Yerleşkesi açıldı...

"Her işten anlayan değil, yaptığı işi en iyi bilen ve doğru yapan nitelikli yetişmiş insan gücü”nü hedefleyen Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun, yeni Çubuklu Yerleşkesi yapılan törenle 2011 – 2012 Akademik yılına merhaba dedi.

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Gündüz Programları ile İngilizce Hazırlık sınıfları öğrencilerinin eğitim göreceği Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Çubuklu Yerleşkesi, 13 derslik, 1 bilgisayar laboratuarı, akademik ve idari kadro ofisleri, internet erişim noktası ve kafeteryadan oluşmaktadır.

 

 

Çubuklu Yerleşkesinde yapılan törene İstanbul Vali Yardımcısı Yalçın Bulut, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü İrfan M. Bekaroğulları, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavi Muharrem Ergül, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Ahmet Yüksel, Plato Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkan Vekili Dr. Mustafa Melek, Türlev Başkan Vekili ve Mars Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu, diğer Beykoz Protokolü, siyasi parti temsilcileri ve lojistik sektörünün temsilcileri, öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleşen açılış töreni Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Yüksel’in açılış konuşmasıyla başladı.

 

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Ahmet Yüksel konuşmasında,  öğrencilere; “Kendini seven, insanları seven doğayı seven ve Tanrıyı seven insanlar olarak sevgi tutkalında bütünleşmiş bir ulusun üyeleriyiz. Size düşen görev, küreselleşmenin ergime potasında kaybolmak değil, sahip olduğunuz değerlere sahip çıkmaktır."

 

"Bunun için tek yolunuz çalışmaktır. Rakipleriniz etrafınız da değil Dünya Coğrafyasındadır. Eşitler arasında değil geride kalmak eşit kalabilmeniz dahi yeterli değildir. Atatürk gençliği eşitler arasında birinci olmak zorundadır. Hepinize sevgiyle tekrar hoş geldiniz diyor, gözlerinizden öpüyorum. Yolunuz açık olsun. Başarılarınız mübarek olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün’ün konuşmalarının ardından Çubuklu Yerleşkemizin açılmasında Yüksekokulumuza destek olan misafirlerimize plaketleri takdim edildi.

İstanbul Vali Yardımcısı Yalçın Bulut, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen ve eşi Fatma Özmen tarafından kesilen kurdele ile 2011-2012 Akademik yılına açılan Çubuklu Yerleşkesi misafirlerini klasik müzik eşliğinde bir kokteyl ile ağırladı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz