Eğitim

Beykoz Lojistik’te YGS başvuruları başladı!

Beykoz Lojistik’te YGS başvuruları başladı!
06.01.2016 17:30
| | |
3609

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Uzaktan Eğitim Programları, “Lojistik” ve “Dış Ticaret” çalışanlara işlerinin başından ayrılmadan diploma alma şansı sunuyor.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Uzaktan Eğitim Programları, “Lojistik” ve “Dış Ticaret” çalışanlara işlerinin başından ayrılmadan diploma alma şansı sunuyor. Programlara kayıt yaptırmanın ilk adımı 6-20 Ocak 2016 tarihleri arasında YGS sınavı başvurularını kaçırmamak.

2008 yılında kurulan ve bugüne kadar 2.500’e yakın mezun veren Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyacı olan, nitelikli lojistik ve dış ticaret personeli yetiştiriyor. Yüksekokulun uzaktan eğitim programları da dış ticaret ve lojistik sektöründe çalışan, ancak erken yaşlarında bu disiplinlerde eğitim alma fırsatı olmamış kişilerin bu alanlarda ön lisans diploması almasına olanak sağlıyor.

Öğrenci ile öğretmenin fiziksel olarak aynı ortamda olamaması durumunda kullanılan eğitim teknolojisi olan uzaktan eğitim programlarına kayıt yaptırabilmek için ilk adım örgün programlarda olduğu gibi, 6 Ocak - 20 Ocak 2016 tarihleri arasında ÖSYM 2016 Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) başvurup, sınavda YGS-6 puan türünde 150 barajını geçmek. YGS Sınavı bu yıl 13 Mart 2016 tarihinde yapılacak. Adaylar başvuru için http://www.osym.gov.tr/belge/1-24854/2016-osys-basvurulari-05012016.html adresinden ayrıntılı bilgi alabilirler. YGS sınavında 150 puan barajı geçtikten sonra ikinci adım ise tercihinize göre Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun “Lojistik” veya “Dış Ticaret” Programını yazmak ve sektör çalışanlarına özel burs imkânları ile kayıt yaptırmak.

Hayatınızı değiştirecek, sizi diploma sahibi yapacak “Uzaktan Eğitim” Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://ue.beykoz.edu.tr/ sayfasını ziyaret edebilir ve 444 25 69’dan bilgi alabilirsiniz.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu, YGS, Uzaktan Eğitim, Başvuru

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"