Eğitim

Beykoz Lojistik’te kariyer günleri

Beykoz Lojistik’te kariyer günleri
2014.12.08 00:00
| | |
4057

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu tarafından her yıl düzenlenen ve sektörün önde gelen temsilcileri ile öğrencileri bir araya getiren 'Kariyer Günleri' Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Kavacık Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek.

 

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrenci kulüplerinin ortak işbirliği ile beşincisi düzenlenen Kariyer Günleri’nde, bu yıl da çeşitli sektörlerden ünlü konuklar 14 oturumda öğrencilerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaşacaklar.

Lojistik Sektörünün Kalbi Kariyer Günleri’nde Atıyor

2009 yılından beri düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliğinde lojistik sektörünün önde gelenleri Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile bir araya gelerek deneyimlerini aktaracaklar.  İki güne yayılan lojistik oturumunda sektörün önde gelen yöneticileri lojistik sektörünün bugününü ve yarına ilişkin değerlendirmelerini interaktif olarak öğrencilerle paylaşacaklar.

İletişim, İnsan Kaynakları ve Bilişim Sektörü de Katkıda Bulunuyor

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenen Kariyer Günleri’ne Türkiye’nin önde gelen girişimcileri ve lojistik sektörünün temsilcilerinin dışında iletişim, insan kaynakları ve bilişim sektörünün temsilcileri de katkıda bulunacak.

Tarih: 08-12 Aralık 2014

Saat: Hergün 10.00 – 17.00 arası

Yer: Beykoz Lojistik Kavacık Yerleşkesi Konferans Salonu

Ayrıntılı bilgi için: www.beykoz.edu.tr

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, Kavacık Yerleşkesi, Kariyer Günleri

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"