Kültür

Beykoz Lojistik’te İSMEK Sergisi

Beykoz Lojistik’te İSMEK Sergisi
27.05.2016 00:18
| | |
6163

Foto galeri

İSMEK'in Kanlıca Şubesi öğrencileri, atölyede yaptıkları birbirinden güzel resimleri, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu'nda sergiledi.

Yakın zamanda Beykoz Üniversitesi olması beklenen Beykoz Lojistik Meslek Yükseokulu, İSMEK'in Kanlıca Şubesi'nin ressamlarını ağırladı. Beykoz Lojistik MYO Mütevelli Heyeti Başkanı Ruhi Engin Özmen'in yanı sıra Beykoz Belediye Meclis Üyesi Emin Yavuz ve aynı zamanda okulun Mütevelli Heyeti Üyesi de olan Dost Beykoz Başyazarı Muharrem Ergül'ün yer aldığı açılışta, hanımların yaptığı birbirinden güzel resimler sergilendi. Eski İl Genel Meclisi Üyesi İlyas Yılmaz'ın da yer aldığı sergiyi gezen konuklar, yapılan eserleri çok beğendi. Sergi açılışına yalnızca Dost Beykoz takip etti.  

Beykoz Belediye Meclis Üyesi Emin Yavuz, Kavacık Lojistik MYO'da gerçekleştirilen resim sergisine eşi Saliha Yavuz ile birlikte geldi. Resimleri büyük bir ilgiyle izleyen çift, Dost Beykoz'a özel poz da verdi. Beykoz Lojistik MYO Mütevelli Heyeti Üyesi de olan Dost Beykoz Başyazarı Muharrem Ergül ise eşi Ayşe Ergül ile birlikte sergi alanına geldi. Eşi Ayşe Ergül'ün de içinde yer aldığı İSMEK Kanlıca Şubesi öğrencilerinin yaptığı resimleri inceleyen Muharrem Ergül, bu sırada emek veren kadınları kutladı. Açılışta bir konuşma yapan Beykoz Lojistik MYO Mütevelli Heyeti Başkanı Ruhi Engin Özmen ise okullarında gerçekleştirilen sergiye dair şunları kaydetti:

Engin Özmen: “Emeğe hanım eli değince, değeri daha da artıyor”

"Emek en yüce değerdir ancak bu emeğe bir de hanım eli değmişse o emek daha yüce bir değer oluyor. Bundan önceki sergide de çok güzel resimler vardı, bugün de çok güzel resimler var. Atatürk ne demiş? 'Sanattan yoksun bir milletin hayat damarları kesiktir' demiş. Dolayısıyla sanat ne kadar çok hayatımızda olursa, o kadar çok sevgi, o kadar çok paylaşım olur. Ben bu emeklerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Lojistik, İSMEK, Resim Sergisi, Ruhi engin Özmen, Ayşe Ergül

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"