Spor

Beykoz Lojistik Süper Lig Yolunda

Beykoz Lojistik Süper Lig Yolunda
31.03.2015 13:25
| | |
3751

Futsal Erkek 1. Liginde mücadele eden Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu İstanbul şampiyonu oldu.

Üniversitelerarası Salon Futbolu (Futsal) Erkek 1. Liginde mücadele eden Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu gösterdiği yüksek performans ile İstanbul şampiyonu oldu, takım şimdi Süper Lig yolunda.

27 Üniversitenin katıldığı İstanbul Üniversitelerarası Futsal Erkek 1. Liginde mücadele eden Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Futsal Erkek Takımı grup maçlarında gösterdiği yüksek performansıyla İstanbul şampiyonu oldu.

Grubunda bulunan Galatasaray Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi ve Kavram Meslek Yüksekokulu’nu yenerek büyük başarı elde eden Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, 14-18 Nisan 2015 tarihlerinde Afyon’da yapılacak Süperlig yükselme müsabakalarına katılacak.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hakkında

Türkiye Lojistik Araştırmaları ve Eğitimi Vakfı tarafından hayata geçirilen Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu "lojistik temalı" bir yükseköğretim kurumudur. Sektörün ihtiyacı olan "her işten anlayan değil, yaptığı işi en iyi bilen ve doğru yapan nitelikli yetişmiş insan gücü"nü yetiştirmek amacıyla hayata geçirilmiş programların tamamı lojistik eksenli olup, her biri lojistik bütününün bir parçasını oluşturmaktadır. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu ekonomiye katkı sağlayacak yüksek nitelikli iş gücü yetiştirmeyi, dünya standartlarında çalışan, ulusal ve uluslararası düzeyde saygın ve güvenilir bir yükseköğretim kurumu ve Türkiye’nin lojistik eğitim merkezi olmayı hedeflemektedir. 

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu, Futsal Erkek 1. Ligi, İstanbul, Şampiyon

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"