Beykoz Likoz Kafe bizim kesime hitap edecek

  • Güncelleme: 06.10.2018 19:59
  • Okunma: 17269 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un tanınan esnaflarından Demiroğlu Reklamcılığın sahibi Mustafa Demir zor bir süreçte önemli bir yatırım yaptı.
Beykoz Likoz Kafe bizim kesime hitap edecek

Mustafa Demir’in uzun süredir çalışmalarını yürüttüğü Likoz Kafe hizmete açıldı. Sınırlı sayıda davetlinin katıldığı açılışı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç birlikte yaptı.

Açılışı sırasında dua eden Beykoz Belediye başkanı Yücel Çelikbilek, müessesenin Beykoz’a ve Demir Ailesine hayırlı olmasını diledi. Daha sonra İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile birlikte açılış kurdelesini kesen Başkan Çelikbilek, Vizyon 58 TV’ye Beykoz’a yapılan ekonomik yatırımlar üzerine açıklamalarda bulundu.

Gün içinde yaklaşık 500 dolayında vatandaşın katıldığı açılışta, Beykoz Belediye Meclis Üyesi Tuncer dede, İBB Başkan Danışmanı Adem Sefer, Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, AK Parti İlçe Başkan yardımcıları Fatih Sağlam ve Zafer Aslan, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, SGK Beykoz Şube Müdürü Ferda Özkalender, İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, Fatih Emlak’ın sahibi Sedat Kuvel, İSMEK Yönetici Elif Öksüz ve eşi İhsan Sabri Öksüz ve Beykoz Batum Havalisi Başkanı Ali Kemal kılıç gibi isimler objektiflere yansıdı.

Likoz Kafe Sahibi Mustafa Demir, yeni açılan müessesiyle ilgili Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada, "Likoz Kafe’nin görünüşü çok lüks gibi algılansa da hitap ettiğimiz kesim Beykoz’un ortalama sınıfıdır” dedi.

“Likoz kafe’nin fiyat politikasını, içinde bulunduğumuz ekonomik şarları müşterilerimizin lehine değerlendirerek belirledik. Bizim hitap ettiğimiz kesim Beykoz’un ve bizim camianın ortalaması olacak. Dört kişilik bir ailenin gerek kahvaltısı, gerek öğlen yemeğini bizde yemesi durumunda ekonomik gideri evinde yapacağı masraftan çok değil.” şeklinde konuşan Mustafa Demir, “Beykoz’un en güzel bölgesinde, boğaz sahilinde bu tesisi vatandaşlarımızın hizmetine açmaktan büyük keyif aldık. İnşallah bundan sonrasını da, kaliteli hizmet ve kalite ürünlerimizle müşterilimizi memnun ederek alnımızın akıyla sürdüreceğiz” dedi.

 Haber Merkezi