Beykoz lidere diş geçiremedi 1-2

  • Güncelleme: 11.11.2018 14:27
  • Okunma: 3835 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL 4. Grubunda lider durumda olan Zeytinburnuspor ile deplasmanda karşılaşan Beykoz 1908 A.Ş. beklediği puanları alamadı.
Beykoz lidere diş geçiremedi 1-2

Maçta stada alınmayacakları daha önce duyurulan Boğazın Yargıçları grubu bütün engellemelere karşın Merkez Efendi Stadına ulaşırken, saha kenarındaki yoldan müsabakayı takip edip takımlarına destek oldular.

Beykoz 1908 A.Ş. takımında geçen haftaki Bağlarbaşıspor 11’inden sadece Kaleci Raifcan Gürsoy yer almazken, sezon başından beri kaleyi koruyan file bekçisi ilk 18’de de yoktu ve Yedek Kaleci olarak maça Anıl Şişman çıktı.

Sarı-Siyahlı ekipte Bağlarbaşıspor maçının ardından görevinden istifa eden Teknik Sorumlu Şakir Keşkek’in yerinde takımı aynı zamanda üst düzey antrenörlük belgesi de olan Kulüp Müdürü Eser Öktem Takımı saha kenarından yönlendiren isim oldu.

Beykoz 1908 A.Ş. almış olduğu bu mağlubiyetin ardından ikinci sırada başladığı hafta sonunu beşinci sırada tamamladı.

Boğaziçi ekibi karşılaşmaya Kalede Ercan Ezgi - İlker Dinbil - Hasan Engin Ekler - Harun Kılıç - Okan Engin - Selahattin Uyan - Roland Godwin Atsaga - Murat Yalçın Candan - Yusuf Erol Usta - Efe Gökbayrak - Ömercan Soydal’dan kurulu bir 11 ile çıktı.

Yedek sıralarında başlayan isimler ise Anıl Şişman - Cihan Oktayhan - Ramazan Bildirici - Tayyip Çakır - Sinan Tunç - Cem Erdem ve Doğukan Yılmaz yer aldı.

Merkez Efendi Stadında 2-1’lik skor ile neticelenen müsabakada Beykoz 1908 adına kaydedilen tek gol de ise oyuna sonradan dahil olan Cem Erdem’in imzası vardı.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz