Beykoz İlçe Müftülüğünde görev değişikliği

  • 0
  • 10283
Beykoz İlçe Müftülüğünde görev değişikliği
Beykoz İlçe Müftülüğünde görev değişikliği

Beykoz’da görev yaptığı 6 yıllık süre içinde herkesin sevgisini kazanan Beykoz Müftüsü Ali Efe, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde yapılan rotasyon çerçevesinde tayin hakkını kullandı.

Beykoz Müftüsü Ali Efe, Manisa Yunus Emre İlçe Müftülüğüne atanırken, onun yerine Düzce Çilimli İlçe Müftüsü Muhammed Likoğlu Beykoz Müftüsü olarak görevlendirildi.

Görev değişikliğinin kurban bayramı sonrası gerçekleşeceği ve her iki müftünün görevine başlayacağı öğrenildi. Beykoz Müftüsü Ali Efe ise bayram sonrası veda ziyaretlerini yapacağı kaydedildi.

Muhammed Likoğlu kimdir?

1984 Yılında Trabzon'un Köprübaşı İlçesi Büyükdoğanlı (Aspalo) Köyünde doğdu. İlköğretimini Samsun Ondokuzmayıs İlçesinde, İmam Hatip Orta Okul ve Lise Öğrenimini Samsun İmam Hatip Lisesinde bitirdi. (1994-2000)

2005 yılında Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. Aynı yıl Bolu'da İmam Hatiplik görevine başladı. Bolu ve Sakarya İllerinde toplam 6 yıl bu görevi yerine getirdi. 2011 yılında başladığı Konya Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezini 2014 yılında bitirdi. Karabük İli Safranbolu İlçesinde 3 yılı aşkın bir süre Vaizlik görevinde bulundu. 2017-2019 yıllarında Mardin  Ömerli İlçe Müftülüğü görevinde bulundu.

2020 tarihi itibariyle de Çilimli İlçe Müftülüğü görevini yürüttü.

Evli ve dört çocuk babasıdır.

Haber Merkezi

  

    

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanının anne acısı
Önceki Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanının anne acısı
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz