Beykoz İlçe Başkanı Dilmaç'tan İETT tepkisi

  • 1
  • 4787

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, son dönemde İETT araçlarının yaşadığı kazalar nedeniyle tepki gösterdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla İstanbul Büyükşehir Belediyesine tepki gösterdi. Son dönemde İETT araçlarının Beykoz'da yaşadığı kazalar ve otobüs yangınlarının yer aldığı bir videoyu da paylaşımına ekleyen İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, yaşanan olaylar nedeniyle vatandaşların mağdur olduğunu ifade etti.

Yorumu vatandaşların yapması gerektiğini de söyleyen İlçe Başkanı Dilmaç, "Beykoz’da her şey çok güzel oluyor! İBB Başkanı tarafından verilen sözler ve üç yılda sadece ilçemizde yaşananlar…" ifadelerini kullandı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçimlerden önce yaptığı bir konuşmada toplu taşımayı vatandaşlarla birlikte geliştireceklerini söylemişti.

Haber Merkezi

Beykoz ormancıları Bölge Müdürlüğünde konuşuldu
Önceki Beykoz ormancıları Bölge Müdürlüğünde konuşuldu
Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Sonraki Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Yorumlar (1 Yorum)

Bulut yıldıray (9 ay önce)

20yıldır ibb akp idi sorunlar çözülmesinde ibb CHP’ye geçince neden çamur atılmaya başlandı Allah aşkına algı yapmayı bırak dost Beykoz şeffaf olun bence Hamid’i dilmaç bey ilk başta çuvaldızı kendinize batırın sonra başkasına bence

Yorum Yaz