Spor

Beykoz Kulüplerinden Ali Düşmez'e destek

Beykoz Kulüplerinden Ali Düşmez'e destek
2014.08.11 00:00
| | |
4242

Haziran ayı içerisinde gerçekleşecek seçimlere hazırlanan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASFK) hareketli günler yaşıyor.

Federasyonun İstinye’de bulunan Amatörler Evindeki Merkezi'ne, Beykoz Kulüpler Birliği'nin tam anlamı ile bir çıkarması vardı.

Beykoz İlçesinde Kurulu bulunan tüm spor kulüplerinin temsilcilerinin yer aldığı heyetin bu ziyaretinden son derece memnun kalan İASFK Başkanı Ali Düşmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri nezih bir ortamda ağırladıkları misafirleri ile gayet samimi bir sohbet ortamı yaşadı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, “Bu ziyareti uzunca bir süredir düşünmekteydik. Oldukça kalabalık bir heyetle gelerek İASFK Başkanı Sayın Ali Düşmez'e Haziran ayında yapılacak seçimler öncesinde verdiğimiz desteği göstermiş olduk. Biz Ali Ablimizi iyi bir Beykozlu ve iyi bir futbolcu olarak tanıdık ve bildik. Onun İstanbul Amatörler Camiasına yapmış olduğu katkıları yakından biliyoruz. Özellikle son dönemde birbiri ardına ortaya konan projeler Beykoz İlçesindeki Amatör Spor Kulüpleri'nde de karşılık buldu. Bu Sebeple seçimlerin ardından oluşacak yönetim kulununun çok daha başarılı çalışmalara imza atacağına eminiz" diye konuştu.

İASFK Başkanı Ali Düşmez ise yaptığı konuşmada “Beykoz İlçesi Kulüplerinden Gelen bu büyük desteğin benim için anlamı büyük. Gönlüm her zaman onlardan yana olmuştur. Kaldı ki benim aktif futbolculuk yaşantımda da Beykoz İlçesinin bir başka önemi var. Paşabahçe Ve Beykoz'da ki Futbolculuk yaşantımdan bugüne değin uzanan yıllar zarfında birçok kalıcı, samimi, dostluklarım oluştu ve devam etmekte."şeklinde konuştu. Ziyarete gelenlere Amatör Spor Kulüpleri İle ilgili yaptıkları ve yapacakları projelere ilişkin aktarımlarda bulunan Ali Düşmez daha sonra gelen misafirlerine söz vererek onlardan gelen öneri ve yorumları not aldı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Ali Düşmez, Amatör Kulüpler, Asım Özdemir, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"