Beykoz Kulüpler Birliğinden MHP teşkilatına ziyaret

  • Güncelleme: 15.03.2020 17:17
  • Okunma: 6869 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kulüpler Birliği, siyasi partilere yaptığı ziyaretler kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
Beykoz Kulüpler Birliğinden MHP teşkilatına ziyaret

İlçe binasında MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman tarafından karşılanan Kulüpler Birliği Heyeti gayet nezih ve samimi ortamda ağırlandı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Beykoz İlçesindeki Kulüplerin genel görüntüsü ve yaşadıkları sorunlar ile ilgili bilgi aktarımında bulunurken, MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman gereken notları fazlası ile aldı. Yapılan bu ziyaret nedeni ile gayet memnun olduklarını ifade eden Karaman, gerek ilçe teşkilatı gerekse de Beykoz Belediye Meclisindeki arkadaşları ile Beykoz’da sporun gelişmesi ve sorunların ortadan kalkması için her zaman kulüplerin yanında olacaklarını ifade etti.

Oğuzhan Karaman ziyarette bir öneri de bulunurken, Beykoz’da bir Spor Çalıştayı düzenlenmesi gerektiğini konuklarına aktardı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ile birlikte yer alan kulüp temsilcileri Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş, Beykoz Elmalı Spor Kulübü Başkanı Yusuf Dinç, Akbaba Spor Kulübü Başkanı ve Muhtarı Yüksel Kılıç, Beykoz Kulüpler Birliği Genel Sekreteri Mustafa Babuz, Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Bayram Taşkıranlar idi.

Ziyarette Beykoz’un spor adamlarından Marmara Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Kulüpler Birliği As Başkanı Doç. Dr. Mehmet Yorulmazlar’da hazır bulundu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz