Beykoz Kulüpler Birliği Yönetimi Riva’da toplandı

  • 0
  • 2507
Beykoz Kulüpler Birliği Yönetimi Riva’da toplandı
Beykoz Kulüpler Birliği Yönetimi Riva’da toplandı
Beykoz Kulüpler Birliği Yönetimi Riva’da toplandı
Beykoz Kulüpler Birliği Yönetimi Riva’da toplandı

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) aylık olağan toplantısını Riva’daki TFF Meral - Celal Aras Spor Lisesinde yaptı.

Riva'daki okulda yapılan kahvaltılı toplantıya Okul Müdürü Candar Keskin ile Okul Aile Birliği Başkanı ve Boğaziçi 1907 Spor Kulübü Başkanı Okan Yiğit ev sahipliği yaparken gündemdeki konularda masaya yatırıldı.

Daha önce de Türkiye Şampiyonluğu olan okul futbol takımı önümüzdeki günlerde Türkiye Şampiyonası Finali için Antalya'ya gidecekken başta Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir olmak üzere katılımcı kulüp temsilcileri başarı dileklerini iletti.

Toplantıda BİSK Başkanı Asım Özdemir yaptıkları her toplantıya yerel yöneticileri davet ettiklerini son 4 yılda katılım olmamasının üzüntüsünü yaşadıklarını kaydetti.

Aralarında aynı zamanda mahalle muhtarı olarak da görev yapan kulüp başkan ve temsilcilerinin olduğuna vurgu yapan Özdemir, "31 Mart Seçimlerinde tekrar aday olan ve bu dönem aday olacak tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" dedi.

Bizler yerel yönetimlerin öz evlatlarıyız

BİSK Başkanı Özdemir, İlçe Yerel Yönetiminden Spor Kulüplerine nakdi yardımların yapılması konusunda ısrarlı olduklarını aktarırken, "nasıl ki evlatlarımıza bayramlar öncesinde yeni elbiseler alıp bayram harçlıklarını veriyorsak, bizler de yerel yönetimlerin öz evlatlarıyız. Tamam, nakdi yardım almak istemeyen, talep etmeyen olabilir ancak kulüplerimizden bu konuda büyük talep var ve bizler de bunu aktarmak zorundayız" şeklinde konuştu.

Beykoz Kulüpler Birliği Mart ayı buluşmasında ev sahibi olan TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Müdürü Candar Keskin ise öncelikle davetlerine icabet eden spor kulüplerine teşekkürlerine iletti.

İlçemize bir başarı daha kazandıracağız

“2014 yılından beri ilçe eğitiminin hizmetinde olan kurumumuz 2018 Yılında futbolda Türkiye Şampiyonu olarak hepimize ve ilçemize gurur yaşattı.” şeklinde konuşan Keskin, “bir kez daha bu başarıyı gösterebilmek için Antalya'daki finallerde adını 8 takımdan biri olarak yazdırdı. İnşallah Beykoz İlçemize bir başarı haberi daha vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Okul Aile Birliği Başkanı ve aynı zamanda Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden Boğaziçi 1907 SK Başkanı da olan Okan Yiğit'in Okula büyük emeği olduğu bilgisini aktaran Okul Müdürü Keskin, “her an her zaman yanımızda olan yaşadığımız başarılara katkı sunan Okan Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ne zaman sıkıntı yaşasak kendisi çözümleri ile işimizi kolaylaştırmakta" dedi.

Bakan Osman Aşkın Bak’a teşekkür

Okullarının kapısının tüm spor camiasına ardında kadar açık olduğunu söyleyen Keskin, okul futbol sahalarının yapımına başlanacağını söylerken bunun kendileri için sevindirici bir gelişme olduğuna vurgu yapıp Başta Gençlik Spor Bakanı Osman Aşkın Bak olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Bu arada toplantıda bir projelerinden de bahseden Okul Müdürü Candar Keskin ve Okul Aile Birliği Başkanı Okan Yiğit Okul arazisinde Plaj Futbolu alanı yaptırma düşüncesinde olduklarını söyleyip, "Bu konuda okulumuz bu görevi üstlenmek istemekte. Plaj futbolunda maalesef çıkılan her maçı kaybetme gibi bir istatistik bizi üzdü, bu konuda geleceğe dönük bir çalışma yapma düşüncesindeyiz" dedi.

Daha sonra güncel konuların gündeme gelip değişik kulüp temsilcilerinin görüş beyan etmeleri sonrasında toplantı çekilen toplu resimle sona erdi.

Spor Servisi

Çavuşbaşıspor şampiyonluğunu kutladı
Önceki Çavuşbaşıspor şampiyonluğunu kutladı
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza