Beykoz Kulüpler Birliği Mayıs Ayı Toplantısı yapıldı

  • 0
  • 2635
Beykoz Kulüpler Birliği Mayıs Ayı Toplantısı yapıldı

Beykoz Kulüpler Birliğinin Mayıs Ayı Olağan Toplantısına Gümüşsuyu Spor Kulübü ev sahipliği yaptı.

Beykoz’un değişik Amatör Spor Kulüplerinden Başkan ve Yönetici anlamında katılım olurken gündeme ilişkin konular masaya yatırıldı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir Aylık buluşmada bir konuya dikkat çekerken, "Bilindiği üzere Yeni Spor Yasası ile Spor Kulüpleri Spor ibareleri ile Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlandığını, biz ise şu anda Dernek Statüsüne sahip bir kurumuz. Haziran ayında yapacağımız Genel Kurul ile bu konuda hangi yönde olacağımızı da netleştirmemiz gerekmekte. Bu konuda spor kulüp temsilcisi delegeler yönümüzü belirleyecek" dedi.

Toplantıda Çiğdem Spor Kulübü Başkanı Uğur Gökdemir ilk kez Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi olarak katılım sağladı. Öte yandan Beykoz Yenimahallespor Kulübü Başkanı Pehlivan Gündoğdu'da Mahalle Muhtarı olarak da katılım sağlayan isim oldu. Her iki isme de katılımcılar yeni görevlerinde başarı dileklerini ilettiler.

Uğur Gökdemir toplantıda bir konuya dikkat çekerken, "Otobüsler kulüplere verilmeye düzenli bir şekilde devam edecek ancak dilekçe vermeden otobüs talep edenler oluyor. Dilekçenizi zamanında verirseniz sorun yaşamadan her kulübümüze araç sorunsuz gider. Şu an belediyeyi tam teslim almadık eksiklikler var bize bilgi akışını tam yapamadılar zamanla kulüplerimizle konuşup koordineli bir şekilde Beykoz'da sporu en iyi şekilde üst seviyelere çıkaracağız bunu birlikte yapacağız kulüpleri arka planda tutmadan onların istekleri taleplerine önem vererek yapacağız seçimden önce söz verdiğimiz gibi sözümüzün arkasındayız" diye konuştu.

Beykoz’un en üst ligdeki TFF Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcisi olan Beykoz İshaklıspor Başkanı Ali Cinel, Kartal Maçında yaşadıkları puan kaybı için üzgün olduklarını söylerken, Cuma günü yapılacak son hafta karşılaşmalarının ardından İstanbul Beylikdüzü ile çıkacakları TFF 3. Ligine çıkma Baraj müsabakaları için Kulüp temsilcilerini şimdiden davet etti.

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yorulmazlar 28-30 Mayıs Tarihleri arasında TFF Riva Tesislerinde gerçekleşecek olan Uluslararası Futbol ve Bilim Kongresine davette bulundu.

BİSK Mayıs Ayı buluşması katılımcıların yaptıkları konuşmaların ardından buluşmaya ait anı olacak fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Spor Servisi

 

Beykoz Belediyesi'nde müdürlük sayısı 30'a çıkarıldı
Önceki Beykoz Belediyesi'nde müdürlük sayısı 30'a çıkarıldı
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi