Güncel

Beykoz Kulüpler Birliği Göllü’de toplandı‏

Beykoz Kulüpler Birliği Göllü’de toplandı‏
2014.09.13 00:00
| | |
8488

Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK) Başkanlar Kurulu’nun son buluşma adresi yeni kurulan Göllü Köyü Spor Kulübü oldu.

Kulüp Başkanlığını yapan isim aynı zamanda"Göllü Binicilik" adlı bir işletmenin sahibi olunca ortaya at ile haşır-neşir olan görüntüler de çıkması kadar doğal bir şey de olamazdı.

Nezih bir ortamda gerçekleşen kahvaltının ardından gündeme ilişkin konular masaya yatırıldı, kulüp temsilcilerinden söz alanlar bu konulara ilişkin düşüncelerini yansıttı. Pro ile birlikte"Göllü Binicilik" tesisleri gezildi. Kulüp Başkanı da olan Göllü Biniciliğin Sahibi C. Haluk Kayacan konuklarına yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi aktarımında bulunurken, Beykoz İlçesi Amatör Spor Camiasını konuk etmekten dolayı mutlu olduğunu ifade etti.
 
Bu arada Beykoz Kulüpler Birliği’nin bu sezonki son toplantısı niteliğinde olan kahvaltıda Beykoz İlçesinin 2012-13 Sezonundaki Futbol Takımları’nın durumu da masaya yatırıldı.
 
Sezonu değişik yaş grupları ve liglerinde şampiyon olarak kapatan takımlar bir kez daha kutlanır iken kulüplerin baş ağrısı konumunda olan futbol sahalarının düzenlenmesine ilişkin düşünceler yinelendi. Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir geride bırakılan sezonda şampiyonluk sevinci yaşayan takımların yanı sıra küme düşme üzüntüsü yaşayanların da olduğunu belirterek, "Acısı ile tatlısı ile bir sezonu daha geride bıraktık. Bizler, Beykoz Kulüpler Birliği olarak kulüplerimizin muhatap oldukları değişik sorunların çözümü için girişimlerde bulunduk, çabalar harcadık. Maalesef birçok yerde ilçemizin kanayan yarası konumunda olan yasal mevzuatları aşmak kolay olmuyor. Bu sebeple değişik kulüplerin saha ve tesisleri için alan tahsisi ile ilgili çalışmalar ağır gitmekte. Orman alanlarından tahsisat ile ilgili çalışmalar İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürümüz Serkan Öçalmaz'ın ciddi çalışmaları ile İnşallah olumlu sonuçlanacak. Çavuşbaşı, Ortaçeşme, Kavacık ve Soğuksu Spor Kulüpleri’nin sahaları ile ilgili suni çim yapımı beklentileri devam etmekte. Biz bu konuları sürekli olarak ilgili makamlara aktarmaktayız." diye konuştu.
 
Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklamada ise Kulüpler Birliği olarak 2012-13 Sezonunu dolu dolu geçirdiklerini söylerken, "Bu sene -Sağlıklı Yaşam/sağlıklı Beykoz" adı altında yürüyüş etkinliklerini başlattık. Bunu yaparken de yer seçimi olarak ta ilçemizin tarih-turistik mekânlarını özellikle seçtik. Bir anlamda buraların tanıtımına da kendi açımızdan bir katkı sunmuş olduk. Anadolukavağı, Beykoz Çayırı, Polonezköy ve Hidiv Kasrı gibi değişik parkurlarda gerçekleşen sağlıklı yaşam yürüyülerimiz önümüzdeki dönemlerde de devam edecek. Etkinliklere Beykozluların daha fazla sayıda katılımı için projeler geliştireceğiz" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Asım Özdemir, BİSK, Haluk Kayacan, Göllü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"