Beykoz Kulüp Başkanından İBB bürokratlarına ziyaret

  • 0
  • 5499

Zeki Aksu, İBB bürokratı olarak atanan Beykoz Spor Kulübü üyelerini ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' diklerinde bulunuyor.

İlk ziyaretini İETT Genel Müdürlüğüne yapan Aksu, Naşit Oskay'a görevinde başarılar dilerken Beykozluların da selamlarını iletti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Eğitim ve Daire Başkanlığına atanan Naşit Oskay ziyaret nedeni ile Başkan Aksu'ya teşekkürlerini iletirken, ortaya futbol ana temalı güzel bir sohbette çıktı.

Beykoz 1908 A.Ş Başkanı Zeki Aksu, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Kulübümüzün 25 yıllık üyesi değerli hemşerimiz, Orduspor'u Süper Lige çıkaran kadronun Sportif Direktörü ve devletimizde uzun yıllar bürokrat olarak değerli hizmetleri bulunan Sayın Naşit Oskay'ı makamında ziyaret ettim. Ayrıca Sayın Naşit Oskay'a şahsım ve yönetim kurulum adına hayırlı olsun temennilerinde bulundum. Yaklaşık iki saat süren ziyaretimizin ana konusu her görüşmemizde olduğu gibi Beykoz Spor Kulübüydü. "

Başkan Aksu 2020-21 Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecekleri bilgisini Oskay'a iletirken, kendisini de maçlarda yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Spor Servisi

İBB spor müdürünün Beykoz hassasiyeti
Önceki İBB spor müdürünün Beykoz hassasiyeti
Paşabahçe U17 Türkiye Şampiyonası finaline gitmek istiyor
Sonraki Paşabahçe U17 Türkiye Şampiyonası finaline gitmek istiyor