Beykoz Köylerarası Turnuva'da final haftası

  • Güncelleme: 26.09.2019 09:09
  • Okunma: 961 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen Beykoz Köylerarası Dostluk Futbol Turnuvası maçlarında final haftasına girildi.
Beykoz Köylerarası Turnuva'da final haftası

Hafta sonunda yapılan maçların ardından grup müsabakaları sona erdi. Riva Sahasında gerçekleşen ve 5 takımın iştirak ettiği turnuvada yapılan maçlarına ardından Yarı Final ve Final maç programları belli oldu.

Turnuvada daha önce belirtildiği gibi 25 Eylül Çarşamba günü Beykoz Stadında Yarı Final karşılaşmaları yapılacak, ardından 29 Eylül Pazar Günü ise Beykoz Stadında Saat 16.00’da final karşılaşması gerçekleşecek.

Buna göre Çarşamba günü Saat 14.00’de 1 ve 4.Takımlar olan Cumhuriyet ile Hüseyinli, 16.00’da ise İshaklı ile Beykoz Kaynarca Takımları karşı karşıya gelecekler. Bu maçların galipleri ise Pazar Günkü Final maçında oynamaya hak kazanacak. Çarşamba gününün mağlupları ise turnuvanın üçüncüleri olarak kupalarını alacaklar.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, birkaç senedir ara verilen turnuvanın 5 takımın iştiraki ile gerçekleştiğini ifade ederken, “ Önümüzdeki sezon daha geniş katılımlı bir turnuva düzenleyeceğiz. Turnuva takvimi bu sezon bir hayli geç oldu. Seneye geri çekeceğiz, herkes için uygun bir zamanı belirleyeceğiz ” diye konuştu.

Özdemir sözlerinin devamında ” Ben turnuvaya katılım sağlayan takımlarımızın hepsine teşekkür etmek istiyorum. Çarşamba Günkü Yarı Final ve Pazar Günkü Final maçımıza Beykozlu tüm futbolseverleri bekliyoruz. ” şeklinde açıklamada bulundu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Turnuva

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz