Beykoz köyler arası futbol turnuvası başladı

  • Güncelleme: 25.08.2019 17:52
  • Okunma: 4419 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kulüpler Birliği'nin organize ettiği Beykoz Köyler Arası Dostluk Futbol Turnuvası, Riva'da başladı.
Beykoz köyler arası futbol turnuvası başladı

Geçen Hafta sonu başlaması planlanan turnuva hava muhalefeti nedeni ile bir hafta sarkmıştı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, BİSK Yöneticileri Mustafa Kaya ve Hüseyin Kara’nın da izlediği müsabakalarda heyecan üst seviyede yaşandı. İlk günün maç sonuçları ise şöyle oluştu ;

Cumhuriyet-Kaynarca: 5-2

Mahmut Şevket Paşa-Hüseyinli: 4-2

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Beykoz köylerinin yeni statü ile mahalle olarak anılmaya başlanması ile birlikte özelliğinden bir şey kaybetmeyen ve yine Köylerarası Futbol Turnuvası olarak bilinen tanınan turnuvanın 2019 Yılı maçlarına katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Özdemir, "Bugün bizleri yalnız bırakmayan İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Bülent Küçük’e de ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim. Turnuvanın birlik-beraberlik-dostluk kavramlarına uygun müsabakalara sahne olması en büyük dileğimiz." şeklinde konuştu.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük ise Beykoz Köyler arası Futbol Turnuvasının İstanbul’un en eski turnuvalarından biri olduğunu söylerken, "Çok uzun yıllardır yaşanan bu heyecanı canlı olarak izlemek, takımların müthiş enerjik görüntülerine şahitlik etmek gerçekten de güzel. Ben de tüm takımlara başarılar diliyorum. Üst düzey futbol beniz fazlası ile memnun etti" dedi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz