Beykoz Korusu'nda ağaç faciası...İki ölü bir yaralı

  • Güncelleme: 18.03.2020 18:23
  • Okunma: 59373 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Korusu içindeki Dilruba Çay Bahçesi’nin avlusunda devrilen ağaç iki kadının hayatına mal oldu…
Beykoz Korusu'nda ağaç faciası...İki ölü bir yaralı

Beykoz Korusu içindeki Dilruba Çay Bahçesi'nde akıl sır ermeyen bir olay yaşandı.   Havanın gayet normal olduğu bir anda durup dururken devrilen ağaç iki kişinin hayatına mal oldu... Bir kişi de ağır yaralı.

Çay Bahçesi'nin hemen üst tarafında bulunan dışbudak ağaçı devrilerek Çay bahçesi'nin kapalı alanının üzerine düştü... Binanın çatısındaki beton alana çarparak ortadan kırılan ağacın kırılan parçası bahçede oturan kadınların üzerine düştü.

Üzerlerine ağaç düşen  Naime Hülya Bayrak (60), ve Ayfer Ayla Bulut (66) orada hayata veda ederken, tesisin sahibi olan Suzan Özpeynirci ise ağır yaralı olarak Beykoz Devlet Hastanesi'nde kaldırıldı. Naime Hülya Bayrak ve  Ayfer Ayla Bulut'un tesisin sahibi olan Suzan Özpeynirci'nin misafirleri olduğu öğrenildi...  

Diğer yandan, tesisin sahibi Suzan Özpeynirci'nin durumunun ciddiyetini koruduğu ve hayati risk nedeniyle başka bir hastaneye sevk edilemediği bilgisine ulaşıldı.

Olay yerine gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, üzücü bir olay yaşadıklarını ve ölenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerken, yakınlarına da sabırlar temenni ettiğini söyledi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

selim Önder ŞEREZDİ (7 yıl önce)

SANKİ AĞAÇ KÖKÜMÜN ÜZERİNDEN TAM KÖKÜN DİBİNDEN GEÇİRİLMİŞ BİR BORU HATTI VAR GİBİ ,SANKİ BU BORU HATTNA DENK GELEN KÖK SAPLARINDAN BİRİSİ DAHA EVVEL BU HAK SEBEBİ İLE KOPMUŞ GİBİ DURUYOR ,İNCELENMELİ BEN İNCELEYECEĞİM BU RESMİ

Yorum Yaz