Beykoz korkunç kaza haberiyle sarsıldı

  • Güncelleme: 27.05.2015 09:16
  • Okunma: 27595 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Elmalı yolunda meydana gelen feci kazada hayatını kaybeden, Ağrılı Adem Kaya gözyaşları içinde uğurlandı.
Beykoz korkunç kaza haberiyle sarsıldı

Beykoz Soğuksu'da ikamet eden Adem Kaya, korkunç kazada hayatını yitirdi. Henüz 18 yaşında olan gencin ölümü, ailesi ve sevenlerini hüzne boğdu.

Beykoz Elmalı Tüneli'nin çıkışında, Adem Kaya’nın arkadaşı olan sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybettiği 34 AD 2603 plakalı araç, birkaç kez takla attıktan sonra durabildi. İddialara göre Adem Kaya’nın sürücü arkadaşının ehliyetsiz olduğu ve bu nedenle kaza sonrası gözaltında tutulduğu kaydedilirken, Adem Kaya'nın ise giden araçtan atlayarak yaşamını kaybettiği öne sürüldü.

Soğuksu Mahallesi'nde Bahar Sokak’ta ikamet eden Adem Kaya adlı 18 yaşındaki genç, kaza yerinde yaşamını kaybetti. Yakınlarının "Çevresine saygılı, iyi bir kişiydi" olarak tanımladığı Adem Kaya'nın ölümünün ardından, Soğuksu Mahallesi'nde adeta yas ilan edildi.

Soğuksu Merkez Cami'nde gerçekleştirilen cenaze törenini ise Adem Kaya'nın ailesinin yanı sıra yüzlerce genç arkadaşı da takip etti. Öte yandan kaza Beykoz’da şok etkisi yaratırken, acı haber kulaktan kulağa kısa sürede yayıldı.

Adem Kaya'yı seven dostları, Kaya için Soğuksu'da bir Taziye Çadırı kurdu ve burada tanıyanlarını misafir etmeye başladı. Adem Kaya için Taziye Çadırı'nda Kur'an-ı Kerîm okunduğu bildirildi. Babası Ağrılı, annesi Van'lı olan Adem Kaya'yı genç yaşta kaybetmenin acısını yaşayan yakınları ise aileyi biran olsun yalnız bırakmadı.

Polisin ise konuyla ilgili olarak çok yönlü araştırmaya devam ettiği öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Kaza, Elmalı, Adem Kaya, Soğuksu

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz