Beykoz Konakları ve Acarkent için özel satış sitesi

  • 0
  • 23309

Beykoz'un en gözde yerleşim yerlerinden olan Beykoz Konakları ve Acarkent için özel satış ve kiralama sitesi kuruldu.

Beykoz'un en gözde yerleşim yerlerinden olan Beykoz Konakları ve Acarkent için özel satış ve kiralama sitesi kuruldu.

Şehrin kalabalığından uzak ama yinede şehrin içinde mi olmak istiyorsunuz, o zaman muhakkak Beykoz konaklarını ziyaret etmelisiniz. Özellikle İstanbul’un doğasıyla, tarihi yapısıyla ve kendine has güzellikleriyle bildiğimiz Boğaz’ın incisi Beykoz’da.

Saip Molla Paşa Korusu'nda konumlanan Beykoz konakları Nihavent, Segah ve Şehnaz ismi verilen üç tip konakla birlikte 200 senelik bir tarihi yaşıyor. Beykoz konakları satılık olarak piyasaya sürülen konakların 100 hektarlık bir alana serpiştirilmiş toplam olarak 401 konak yalnızca değişik bir yaşam tarzının değil, aynı anda tarihten günümüze uzanan bir geleneğin çağdaş yansımaları ön planda tutularak dizayn edilmiştir.

Bu son derece konforlu dizaynın içerisinde en dikkat çeken şey ise şehrin içerisinde ama şehirden uzakmış gibi yaşama imkanı sunmasıdır. Bu konakları satın almak istemeyenler için ise Beykoz Konakları kiralık sistemini kullanabilirsiniz. Bu sayede konak satın almadan sadece belirli bir süre için kiralayarak konak keyfine varabilirsiniz. İstanbul trafiğinden ve gürültüsünden uzak, güvenlik olarak üst seviyede bir yer olan Beykoz Konakları'nda yaşamın keyfine sonuna kadar varabilirsiniz. Kiralık hizmetlerden faydalanarak konakları satın almak zorunda kalmadan ister belirli bir süre isterseniz de uzun süreler bu konaklardan faydalanabilirsiniz.

İstanbul Beykoz'da Acarkent villaları içerisinde yaşama fırsatı sunan bu proje ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Beykoz Konakları ve Acarkent'ten konak satın almak  yada belirli bir süre kiralamak istiyorsanız villavens.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haber Merkezi

Erteleme de Paşabahçe galip: 2-1
Önceki Erteleme de Paşabahçe galip: 2-1
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Sonraki Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz