Beykoz Konakları’nda o gece ne oldu? Sedat Peker açıkladı

  • 0
  • 18454
Beykoz Konakları’nda o gece ne oldu? Sedat Peker açıkladı
Beykoz Konakları’nda o gece ne oldu? Sedat Peker açıkladı

Dost Beykoz’un 18 Nisan 2020 günü “Beykoz Konaklarında silah sesleri duyuldu” başlıklı haberin detayları ortaya çıktı.

Dost Beykoz'un 18 Nisan 2020 günü haber portalında yayınlamış olduğu, "Beykoz Konakları'nda Silah Sesleri Duyuldu" başlıklı haberin içeriğiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Beykoz Korusu içindeki evine yapılan polis baskını sonrası yayınlanmış olduğu videolarda çeşitli açıklamalar yapan Sedat Peker, geçtiğimiz yıl Beykoz Konaklarında yaşanan olayın iç yüzüne ilişkinde çeşitli iddialarda bulundu.

Sedat Peker yayınlamış olduğu 2. videsounda Beykoz Konaklarında yaşanan olayla ilgili, "eğer bunlar doğru değilse şu parmağımı keserim" dedi. 

Peker Beykoz Konakları'ndaki olayı şöyle anlattı:

Nusret diye bir kardeşimiz var etçi. Konunun diğer kahramanı Mehmet Ağar Bey'in oğlu Tolga Ağar. Yanında kız arkadaşı, Emir Sarıgül'ün evine geliyorlar Beykoz Konakları'nda. Onun bir alt sokağında da Mehmet Ağar Bey'in evi var. Ağar'ın yanında da Sezgin Baran Korkmaz var.

Sarıgül'ün evinde birlikte kokain içiyorlar. Tolga Ağar Nusret'e telefon ediyor, "Akıllı ol" diyor. Nusret de küfür etmeye başlıyor. Ardından Tolga Ağar öfkelenerek ateş ediyor. Sesi duyan Mehmet Ağar ve Sezgin Baran Korkmaz yukarı geliyorlar. İl Emniyet Müdürü Mustafa Bey talimat veriyor, "Gereğini yapın" diyor.

O gün orada ayrıca İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cevdet Hürol var. Sururi Saydam, Beykoz'dan sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı. Sunay Balıklıkaya, C Bölge Müdürü, şu an emekli. Bu müdürlerimiz de orada. İl Emniyet Müdürü işlem yapacağız diyor. Mehmet Ağar ve Tolga Ağar engelliyor. Sonucunda Emir Sarıgül'ün şoförüne tek el ateş ettiriliyor ve arkadaş cezaevine gidiyor.

Haber Merkezi

AK Parti Beykoz'u kan bağışına çağırıyor
Önceki AK Parti Beykoz'u kan bağışına çağırıyor
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Sonraki İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme