Beykoz Konakları’nda Kovid-19 krizi

  • 19.03.2021 09:25
  • Güncelleme: 19.03.2021 09:26
  • Okunma: 8829 kez
  • Yorum: 0
Sosyete, sanat ve spor dünyasından birçok ünlü ismin yaşadığı, İstanbul'un en lüks sitelerinden Beykoz Konakları'nda komşular birbirine girdi.
Beykoz Konakları’nda Kovid-19 krizi

Milyon dolarlık villalarda lüks yaşam süren komşuların tadını kaçıran Covid-19 oldu. Demet Akalın'ın da komşu olduğu ve 'bunlar evi kulüp yapıp işletiyorlar' diyerek uyarıda bulunduğu ünlülerin kalesi olarak bilinen Beykoz Konakları'nda ortalık karıştı.

Sosyete, sanat ve spor dünyasından birçok ünlü ismin yaşadığı, İstanbul'un en lüks sitelerinden Beykoz Konakları'nda komşular birbirine girdi. Milyon dolarlık villalarda lüks yaşam süren komşuların tadını kaçıran Covid-19 oldu. Bir grup site sakini, kısıtlamalar yüzünden dışarıda sosyalleşemeyince, sitenin sosyal tesislerini buluşma yeri haline getirmiş. Komşuları veya misafirleriyle sosyal tesiste hiçbir kurala uymadan geç saatlere kadar oturan bu site sakinlerinden, komşular rahatsız olmuş. Bu duyarsızlıklarıyla virüsü siteye yaymalarından korkan komşular defalarca uyarıda bulunmuş ama bir şey değişmemiş. Sonunda 80 kişi imza toplayıp site yönetimine başvurmuş.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Konakları, Kovid-19