Beykoz komşularının maçı berabere bitti

  • 06.09.2019 19:57
  • Güncelleme: 06.09.2019 19:58
  • Okunma: 3785 kez
  • Yorum: 0
Paşabahçespor, Beykoz'da komşusu olan Çubukluspor ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi.
Beykoz komşularının maçı berabere bitti

Mücadele 2-2 beraberlikle neticelendi.

Dk.3 Paşabahçespor ceza alanında topla buluşan Suka etkili bir vuruş ile Çubukluspor’u 1-0 öne geçirdi.

Dk.15 Paşabahçespor atağında Osman’ın çektiği şutta Kaleci Bedirhan topu çeldi.

Dk.18 Paşabahçe’nin etkili geldiği bu dakikada iletilen top ile kaleye yönelen İbrahim kıran erken bir aşırtma düşüncesinde bulununca top da yandan auta çıktı.

Dk.39 Paşabahçespor etkili noktadan bir serbest atış kazandı. Bu tür topların etkili ismi Yunus Emre Şenoğlu’nun yaptığı atışta Kaleci Bedirhan uzanıp topu kornere çelmeyi başardı.

Dk.45 Yine Yunus Emre Şenoğlu ile kullanılan serbest atışta top yandan auta çıktı.

Dk.63 Paşabahçespor atağında Osman’ın yaptığı vuruşta kaleye yönelen topu Oğuzhan çizgi üzerinden çıkardı.

Dk.67 Sol kanattan kullanılan korner atışından gelen topa iyi yükselen Oğuzhan Çebi güzel bir kafa vuruşu ile durumu eşitledi 1-1

Dk.70 Maçta iki kez serbest atıştan gol yapamayan Yunus Emre Şenoğlu bu dakikada üçüncü kez topun başına geçti ve mükemmel bir gole imzasını atınca Paşabahçespor maçta 2-1 öne geçti.

Dk.85 Çububluspor’un siyahi oyuncusu Camara’nın Kaleci Hayrullah ile karşı karşıya kaldığı andaki vuruşunda Hayrullah başarılı bir hamle ile topu kornere çeldi.

Dk.87 Çubukluspor’un kazandığı korner atışından gelen topa arka direk yönünde Ahmetcan’ın vuruşunda Kaleci Ömer topu çıkardı.

Dk.90 Maçtaki son atakta Çubukluspor bir korner atışı kazandı. Yapılan atıştan ceza alanına yönelen topa ön direk yönünde Camara’nın kafa vuruşunda top filelerle buluşunca maçın da skoru belli olmuş oldu 2-2

Stat: Paşabahçe

Hakem: Bülent Yıldan

Çubukluspor: Bedirhan ( Hasan ), Talha ( Can Makas ), Onur ( Ömer Helvacı ), Kürşat ( Gökdeniz ), Mehmet ( Emirhan Kantar ), Ahmet, Eray ( Batuhan-Muhammed ), Suka ( Can Çetin ), Camara, Oğuzhan ( Emre Karlı )

Paşabahçespor: Fırat ( Hayrullah-Ömer ), Hüseyin, Oğuzhan Civelek, Yunus Emre Şenoğlu, Serhat ( Recep ), İbrahim, Dinçer ( Tahir ), Oğuzhan Çebi, Samet ( Deniz ), Ekimcan ( Murat ) , Osman

Goller: Dk.3 Suka, Dk.67 Oğuzhan Çebi, Dk.69 Yunus Emre Şenoğlu, Dk.89 Camara

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz