Beykoz kızlarından Başkan Özdemir’e armağan

  • Güncelleme: 27.08.2019 20:22
  • Okunma: 3539 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un resmi liglere katılım sağlayan tek kadın futbol takımı olan Rüzgarlıbahçespor’da 2019-20 Sezonu hazırlıkları yoğun mesai ile başladı.
Beykoz kızlarından Başkan Özdemir’e armağan

Geçtiğimiz günlerde Asım Özdemir Başkanlığında yeni yönetimini seçen ve camiaya yeni bir heyecan katan Beykoz Temsilcisinde rakip Pendik Güvenspor idi. Kanlıca Sahasında gerçekleşen müsabakanın her anında heyecan ve renkli anlarda beraberinde yaşandı.

Kırmızı, Beyaz ve Lacivertli ekip karşılaşmaya şu isimlerden kurulu kadro ile çıktı…

1-Beyza, 2-Sena Aydoğdu, 3-Merve Arslan, 4-Seyhan Aycibin, 5-Seyhan, 6-Sena Havuz, 7-Merve Akkaya, 8-Sanem, 9-Dilara, 10-Kübra, 11-Sinem.

Yedekler sıralarında başlayan isimler ise Alanur, İlayda, Nisa ve Deniz oldu.

Beykoz ekibini farklı galibiyete taşıyan gollerin üçer tanesinde Merve Akkaya ile Kübra’nın, iki tanesinde Seyhan Aycibin’in, birer tanesinde ise Merve Arslan ve Deniz’in imzaları vardı.

Yönetim Kurulunun bazı isimleri ile maçı takip eden Başkan Asım Özdemir, müsabaka öncesinde her iki takım oyuncularına başarı dileklerinde bulundu. Başkan Özdemir maç sonunda ise şu ifadelere yer verdi:

“Bugün sıcak bir havada futbola ait tüm güzellikleri sunma gayretinde olan futbolcu kardeşlerimizi kutluyorum. Maç sonunda farklı bir netice ortaya çıksa da kurulan dostluk köprüsü her şeyden önemli. Özkan Baş Yönetiminde lig maçlarına çıkan Takımımız her geçen gün daha da başarılı bir tablo çizmekte. Beykoz ilçemizi temsil anlamında olsun, kızların da futbola yatkınlarını gösterme anlamında olsun çok güzel mesajlar vermekteler. Dileğim o ki bu tür bayan futbol takım sayılarının artması.”

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz