Beykoz kızları Üsküdar Anadolu hazırlıklarını tamamladı

  • 0
  • 3025
Beykoz kızları Üsküdar Anadolu hazırlıklarını tamamladı
Beykoz kızları Üsküdar Anadolu hazırlıklarını tamamladı

TFF Kadınlar Futbol 3. Liginde Beykoz’u temsil eden Rüzgarlıbahçe’de yarın (Cumartesi) günü oynanacak Üsküdar Anadolu maçı için hazırlıklar tamamlandı.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Fatma Taşkıranlar müsabaka öncesinde yaptığı açıklamada, "Grubun güçlü ve şampiyonluk iddiası olan takımlarından biri olan Üsküdar Anadolu ile çok zorlu bir maça çıkacağız. Her zaman ifade ettiğim gibi amacımız semtimiz kızlarına futbol oynama imkanı tanımak, mahallemizi ligde temsil edebilmek.” dedi.

Bayan Taşkıranlar, “Bu sezon yepyeni ve çok genç bir kadro ile ligde müsabakalara çıkıyoruz. Bu sebeple öncelikli hedefimiz gelecek yılarının takımının iskeletini oluşturmak olduğundan sonuçlara pek de takılıp kalma düşüncesinde değiliz. Buradan Beykozlu futbolsever hemcinslerime seslenmek istiyorum. Vaktiniz müsaitse yarınki maçımıza davet ediyorum. Belki futbola büyük ilginiz var, bir takımda forma giymek istiyorsanız o zaman da diyeceğimiz o ki kapımız sizlere ardına kadar açık olacak" ifadelerine yer verdi.

Beykoz temsilcisinin son çalışmasında birde sürpriz ziyaret vardı. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Rüzgalıbahçe Mahallesi Muhtar Adaylarından Ahmet Yüksel ve çalışma arkadaşları antrenmana ziyarette bulunup Üsküdar Anadolu maçı için başarı dileklerinde bulundu. Muhtar Adayı Yüksel, beraberinde getirdiği baklavaları takım oyuncularına ikram etti.

Kulüp Başkanı Bayram Taşkıranlar ise ilgisi nedeniyle Ahmet Yüksel’e teşekkürlerini dile getirdi.

Rüzgarıbahçespor - Üsküdar Anadolu maçının yarın (Cumartesi) günü Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında Saat 15.00'de oynanacağı bildirildi.

Spor Servisi

MHP Beykoz İlçe Başkanından İshaklıspor’a ziyaret
Önceki MHP Beykoz İlçe Başkanından İshaklıspor’a ziyaret
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı