Beykoz kızları Pazar günü Kadıköy'ü ağırlayacak

  • 0
  • 1959
Beykoz kızları Pazar günü Kadıköy'ü ağırlayacak
Beykoz kızları Pazar günü Kadıköy'ü ağırlayacak
Beykoz kızları Pazar günü Kadıköy'ü ağırlayacak

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi (KBBL) B Grubunda ilk iki iddiasını sürdüren Beykoz Basketbol Takımı hafta sonunda lider Kadıköy Basketbol Takımını konuk edecek.

22 Ocak Pazar Günü Saat 19.00'da Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda başlayacak olan zorlu mücadele öncesinde Grup Lideri olan Kadıköy Basketbol ile ikinci sırada yer alan Beykoz Basketbol takımının 11'er puanı bulunmakta.

Müthiş bir çekişmeye sahne olması beklenen mücadele öncesinde Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Koç Ozan Bayındır yönetiminde yapılan çalışmalarda sporcuların hırslı ve enerjik halleri dikkatlerden kaçmadı.

Sarı - Siyahlı Ekibin Antrenörü Ozan Bayındır, ligde grup maçlarında son derece kritik 2 haftanın olmasına vurgu yaparken, "Grupta Kadıköy Basketbol ile aynı puandayız. Rakibimize ilk karşılaşmada Caferağa Spor Salonunda mağlup olmuştuk. Geçen hafta ise 3. sırada yer alan HDI Sigorta Beşas Takımı Kadıköy'ü mağlup edince dengeler bir anda bozulmuş oldu. Bu nedenle Kadıköy Basketbol ile oynayacağımız müsabakanın yanı sıra, bir sonraki hafta karşı karşıya geleceğimiz HDI Sigorta Beşas maçından da alacağımız sonuçlar kaderimizi tayin edecek. Sporcu kardeşlerimiz tüm zorluklara karşın, sahada varını yoğunu ortaya koyup, diğer etaplara kalan takım olmayı çok istiyorlar" şeklinde konuştu.

Beykoz Basketbol Takımı Genel Menajeri Elmira Draşkiçeviç ise yaptığı değerlendirmede, "Çıkacağımız iki maçın da önemi ortada... Ben Beykozlu sporseverleri Pazar günkü maçımıza davet etmek istiyorum. Onların tribünlerde olmasının takım üzerinde pozitif bir enerji ortaya çıkardığı da bir gerçek. Bu iki önemli maçımızda kendi kaderimizi kendimiz tayin edeceğiz" ifadelerini yer verdi.

Spor Servisi

Beykoz’da ne yapılmalı?
Önceki Beykoz’da ne yapılmalı?
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz