Son Dakika

Beykoz kızları Niğde’den sıfırla döndü

  • 0
  • 6143

TVF Bayanlar Voleybol 3.Lig Final Grubu müsabakaları için Niğde'de bulunan Beykoz Belediyespor eli boş döndü

Grup maçlarında ve Yarı Final karşılaşmalarında hedefine ulaşıp Niğde ilinde yapılacak Final maçlarına iddialı giden Boğazın incileri önceki görüntüsünün tamamen zıddı bir görüntü arz ederken Kulüp Yönetiminde hayal kırıklığı yaşattı. Özellikle Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'nun son derece üzgün olduğu gözlemlendi.

Niğde'de ilk maçını Manisa Belediyespor ile yapan Yeşil-Mavili ekip kötü bir performans ortaya koyunca müsabakadan 3-1'lik skor ile mağlup ayrılmıştı. İkinci maçında bir hafta öncesinde Yarı Final mücadelesinde 3-2 mağlup olduğu Ankara Temsilcisi İBA Kimya Ted Ankara Kolejliler takımı ile tabiri caizse " Olmak ya da olmamak " müsabakasına çıkan Boğazın İncileri yine hayal kırıklığı yaşatan bir maç çıkarırken aldığı 3-1'lik sonucun ardından umutlarına da noktayı koymuş oldu.

Son maçında sadece formalite maçı anlamında geçen karşılaşmada bir diğer İstanbul Temsilcisi olan ve kendisi ile aynı hüznü yaşayan Bahçelievler Belediyesi ile mücadele eden Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol takımı maçtan 3-2 mağlup ayrılarak Niğde'de galibiyet anlamında sıfır çekmiş oldu.

Spor Servisi

 

Beykoz amatörlerinde haftalık analiz
Önceki Beykoz amatörlerinde haftalık analiz
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz