Toplum

Beykoz Kızılayı'ndan emniyete taziye ziyareti

Beykoz Kızılayı'ndan emniyete taziye ziyareti
20.12.2016 17:55
| | |
4477

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi, yaşanan terör saldırıları sonrası Beykoz Emniyet Müdürlüğü'ne taziye ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan Beşiktaş ve Kayseri'deki terör saldırısı sonrası 58 kişi hayatını kaybetmişti. Yaşanan olaylar sonrası Türkiye'de ve İstanbul'da başlayan teröre karşı birlik mesajlarının verildiği ziyaretlere bir yenisi daha eklendi.

Beykoz Kızılay Derneği, Çiğdem Özkan başkanlığında İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Emniyet Müdürü Saydam'a Emniyet Amiri Hülya Yapraklı eşlik ederken, Kızılay Şube Başkanı Çiğdem Özkan'a da Yardımcısı İdris Kurt ve üyeler Ecz. Necati Ak, İsmail Hakkı Hocaoğlu, Rıdvan Çakır eşlik etti.

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam'ın makamında gerçekleşen ziyarette yaşanan terör saldırıları yaklaşık bir saat boyunca konuşuldu.

"Türkiye Cumhuriyeti hep 18 yaşındadır"

Emniyet Müdürü Saydam, "İnşallah bunların sonunu hep birlikte getireceğiz" dedi. Saydam, yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Hem içerde hem dışarı da zor işlerle uğraşıyoruz. 15 Temmuz gibi bir süreçten sonra sağladığımız birlik ve beraberliği baltalamak için bu tarz şeylerin yapılması çok kötü. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, 18 yaşındadır ve er ya da geç gereğini yapacaktır. Bunların, suikast girişimlerinde ve ölümcül eylemlerde bulunacağını hep söyledik. Devlet bunların üstesinden gelecek ve emellerine ulaşmalarına asla izin vermeyecek. Türkiye'yi de Suriye gibi yapmak istiyorlar ama başaramayacaklar."

"Bütün imkanlarımızla çalışacağız"

Türk Kızılayı'nın zor zamanlarda her zaman hazır olacağını belirten Şube Başkanı Çiğdem Özkan, "Türk Kızılayı, ülkemiz adına her türlü çalışmayı yapmaya hazırdır. Bütün imkanlarımızı kullanarak mazlumlarımız için çabalarımız devam edecek" şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Beykoz Kızılay Şube Başkanı Çiğdem Özkan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam'a çiçek takdim etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Türk Kızılayı, Emniyet, Terör, Taziye, Ziyaret, Mehmet Sururi Saydam

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"