Beykoz Kızılayı'ndan Başhekim Erdoğdu'ya ziyaret

  • 0
  • 8693
Beykoz Kızılayı'ndan Başhekim Erdoğdu'ya ziyaret
Beykoz Kızılayı'ndan Başhekim Erdoğdu'ya ziyaret
Beykoz Kızılayı'ndan Başhekim Erdoğdu'ya ziyaret
Beykoz Kızılayı'ndan Başhekim Erdoğdu'ya ziyaret
Beykoz Kızılayı'ndan Başhekim Erdoğdu'ya ziyaret

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu'yu, Beykoz Kızılay Şubesi Başkan ve Yöneticileri ve hemen ardından AK Parti Beykoz eski İlçe Başkanı Adem Sefer makamında ziyaret etti.

Şube Başkanı  Çiğdem Özkan, Yönetim Kurulu üyeleri Muzaffer Gökgöz, Aslan Kandemir ve Tahir Akar'dan oluşan Kızılay heyetinin ziyareti yaklaşık yarım saat sürdü.

Ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu dile getiren Başhekim Erdoğdu, Kızılay'ın kan konusunda Devlet Hastanelerinin göz bebeği olduğunu kaydetti.

Kızılay Başkanı Çiğdem Özkan'da yapmış oldukları çalışmalarla ilgili Erdoğdu'ya bilgi aktarırken, Beykoz'un, toplum sağlığına ilişkin son derece duyarlı davrandığını ve bunun da Beykoz'un hala Anadolu kültürünü ve dayanışma ruhunu yaşıyor olmasında kaynaklandığını dile getirdi.

Başkan Çiğdem Özkan'ı doğrulayan Süleyman Erdoğdu, "Evet ben Beykoz'a geleli kısa bir dönem olmasına karşın, buradaki Anadolu kültür ve dayanışmasını yakından hissettim" şeklinde konuştu.

Süleyman Erdoğdu, Umre ziyaretinden yeni dönmüş olması nedeniyle konuklarına zem zem suyu ve hurma ikram ettikten sonra Kızılay için yapılabilecek ne varsa yapmaya hazır olduklarını kaydetti.

Başhekim Erdoğdu ve Kızılay heyeti ziyaret sonrası birlikte objektiflere poz verdi.

Adem Sefer'den Erdoğdu'ya: " Hayırlı Olsun"

Beykoz Devlet Hastanesi Yönetici ve Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu'nun gün içinde bir başka ziyaretçisi ise AK Parti eski İlçe Başkanı Adem Sefer oldu.

Sefer, ziyaretinde Erdoğdu'nun yeni görevinin hayırlı olmasını dilerken, ilçe başkanlığı döneminde sağlık alanında yapmış oldukları çalışmalardan söz etti. Süleyman Erdoğdu, hastane bünyesinde yapılan yeni mutfak bölümün hizmete açılmasının ardından eski mutfak bölümünü Çocuk Acil Servisi yapacaklarını kaydetti.

Bu projenin her şeyinin hazır olduğunu fakat çizilen projenin Sağlık Bakanlığı'ndan onay alamadığını ve daha geniş ve kapsamlı bir proje istediklerini kaydetti.

Bu projenin daha hızlı hazırlanabilmesi için eski Başkan Adem Sefer'den destek isteyen Doktor Erdoğdu, Çocuk Acil Servisi'ni Beykoz Devlet Hastanesi bünyesinde bir an önce hizmete açmak istediklerini kaydetti.

AK Parti eski İlçe Başkanı Adem Sefer ise, Beykoz Belediyesi'nin ilgili birimlerini arayarak Beykoz Devlet Hastanesi'ne ilişkin gerekli desteğin verilmesi ve yardımcı olunması ricasında bulundu.

Haber Merkezi

Muharrem Kaşıtoğlu: 'Riva Deresi'ni İSKİ kirletmiyor'
Önceki Muharrem Kaşıtoğlu: 'Riva Deresi'ni İSKİ kirletmiyor'
Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Sonraki Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz