Toplum

Beykoz Kızılay'ından Kaymakam Katırcı’ya ziyaret

Beykoz Kızılay'ından Kaymakam Katırcı’ya ziyaret
18.05.2016 21:00
| | |
3721

Kızılay Beykoz Şubesi yönetimi Kaymakam Ahmet Katırcı’yı makamında ziyaret etti.

Şubat ayında olağan genel kurul toplantısını gerçekleştiren Kızılay Beykoz Şubesi’nin yeni yönetimi Beykoz Kaymakam Ahmet Katırcı’yı makamında ziyaret etti.

Şube Başkanı Çiğdem Özkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Akar, İdris Kurt ve Kemal Sadıkoğlu, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Kızılay Beykoz Şubesi yetkilileri yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler vererek Beykoz’da uygun bir yer bulmaları halinde Diyaliz Merkezi açacaklarının müjdesini verdi. Kızılay Beykoz Şubesi olarak 65 öğrenciye burs verdiklerini söyleyen Çiğdem Özkan, Yalıköy’de bulunan binalarının kendine ait olduğunu ve Kavacık’da özel bir tıp merkezine kiraya verdikleri bir binalarının da olduğunu söyledi. Özkan, ayrıca Suriyeli ailelere yardım yaptıklarını ifade etti.

Beykoz’un en büyük sıkıntılarından biri boş arsa üretilememesi olduğunu söyleyen Kaymakam Ahmet Katırcı, Beykoz’da engellilerin gündüz eğlenebileceği bir 'Engelliler Yaşam Merkezi' açmayı planladıklarını fakat uygun bir yer olmadığı için beklemede olduğunu söyledi. Beykoz halkından yer konusunda destek bekleyen Katırcı, '8 aydır yer arıyoruz. Projemiz ve kaynağımız hazır fakat uygun yer olmadığı için bekliyoruz. Engellilerin ulaşımının rahat olacağı düzayak uygun bir bina arıyoruz' dedi.

Ziyaret, karşılıklı yapılan sohbetin ardından çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Kızılay, Ziyaret, Kaymakam

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"