Beykoz Kızılay'ında Mustafa Gürkan tartışması

  • Güncelleme: 26.02.2021 15:26
  • Okunma: 4843 kez
  • Yorum: 0
Daha önce Dost Beykoz'un ortaya çıkarmış olduğu gelişmeler nedeniyle görevden alınan mevcut yönetimin yerine bir türlü atama yapılamadı.
Beykoz Kızılay'ında Mustafa Gürkan tartışması

Kızılay Genel Merkezi Beykoz'da üst düzey isimlerle çeşitli görüşmeler yapmış olsa da her hangi bir isim üzerine mutabakat sağlanamazken, tartışmalı bir şekilde sürdürdüğü  AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı görevinden alınan Mustafa Gürkan'ın ismi ortaya atıldı.

Kızılay Genel Merkezi'nin görüşmelerini sürdürdüğü bir sırada, diğer taraftan Mustafa Gürkan ismi üzerinde çeşitli çalışmaların yapıldığı duyuldu.

Bir kesim, Mustafa Gürkan isminin konuşulmasını, yine görevden alınan ekibin farklı bir senaryosu olarak değerlendirilirken, diğer bir kesim ise tamamen Kızılay Genel Merkezi'nin inisiyatifi olduğu yorumunu yaptı.

Nevzat Oral, Hatice Turp ve Tuncer Dede gibi isimlerin Mustafa Gürkan'ın yeni yönetimde olacakları iddia edildi.

Öte yandan Mustafa Gürkan'ın Beykoz Kızılay Şube Başkanı yapılması, daha önce Beykoz Şubesi'nin kapatılarak Sadettin Çay'ın başkanlığında yeniden açılmasını sağlayan Kızılay Genel Merkez yöneticisi Murat Ellialtı'nın tavsiyesi sonucunda gündeme geldiği öne sürüldü.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kızılay, Mustafa Gürkan