Beykoz Kızılay’ı İktidar ve Ana Muhalefetten destek istedi

  • 02.07.2021 09:55
  • Güncelleme: 02.07.2021 09:58
  • Okunma: 2265 kez
  • Yorum: 0
Kızılay Beykoz Şubesi yöneticileri, 2-3 Temmuz tarihlerinde düzenleyecekleri kan bağışı kampanyası öncesi çeşitli ziyaretler yaptı.
Beykoz Kızılay’ı İktidar ve Ana Muhalefetten destek istedi

Kızılay Beykoz Şube Başkanı Mustafa Gürkan, beraberindeki heyetle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi ve AK Parti İlçe Başkanlıklarına birer ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerin düzenlenen kan bağışı kampanyalarına destek ve katılım daveti amacıyla yapıldığı belirtildi.

Kızılay heyetinin ilk durağı CHP Beykoz İlçe Başkanlığı oldu. Burada İlçe Başkanı Aydın Düzgün ile görüşen Kızılay Başkanı Mustafa Gürkan, Aydın Düzgün’den, teşkilat olarak kan bağışı kampanyasına destek vermelerini istedi. Aydın Düzgün ise bunun bir insanı görev olduğunu ve teşkilatlarını bu konuda uyaracaklarını kaydetti.

Kızılay heyetinin ikinci durağı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) oldu. Burada da İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç tarafından karşılanan Kızılay ekibi, AK Parti teşkilatları içinde yineledi .  İlçe Başkanı Dilmaç, teşkilat olarak bu tarz kampanyalara aşına olduklarını ve ellerinden gelen katkıyı sağlayacaklarını söyledi.

Gürkan Beykoz halkının da bu kampanyaya katılımlarının kendileri için çok kıymetlı olduğunu ve herkesi  

2 – 3 Temmuz günlerinde Beykoz Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda yapacakları kan ve kök hücre bağışına destek vermeye davet etti.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Kızılay, Ziyaret