Son Dakika

Beykoz Kick Boks takımı 8 madalya ile döndü

  • 0
  • 2043
Beykoz Kick Boks takımı 8 madalya ile döndü
Beykoz Kick Boks takımı 8 madalya ile döndü
Beykoz Kick Boks takımı 8 madalya ile döndü

Bağcılar Spor Salonunda 26-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Kick Boks Şampiyonasında, Beykoz Spor Kulübü’nde kariyerlerini sürdüren 8 sporcudan sevindirici haber geldi.

Yılların deneyimi Oktay Yılmaz yönetiminde çıktıkları yoğun antrenmanlar sonrasında İstanbul Şampiyonasına madalya sözü ile giden Beykoz Spor Kulübü sporcularının tamamı katıldıkları kategori ve kilolardan madalya kazanarak döndüler.

Sarı-Siyahlı Kulüp Kick Boks sporcularından Elifnur Yıldız, Aleyna Arslan, Alper Tatlı, Furkan Durmuş, Selman Aktuğ, Taha Parlak, Aynur Beçken ve Emincan Bayram.

Toplamda 1400 sporcunun tatamide ter döktüğü şampiyonadan hedeflerine ulaşmış bir takım olarak döndüklerini söyleyen Takım Antrenörü Oktay Yılmaz, "Bu başarılı tablo sporcularım için kariyerlerinde mihenk taşlarından biri olacaktır. Gelecek şampiyonalar için daha da üst dereceler yapma yolunda büyük bir moral-motivasyon katacaktır. Sporcularım ile gurur duyuyorum, her birinin alınlarından öpüyorum" diye konuştu.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu da yaptığı açıklamada, Adnan Yılmaz ve sporcularını tebrik ederek, kulüpleri adına yaptıkları katkıdan dolayı Beykoz Spor Camiası olarak teşekkürlerini iletti.

Spor Servisi

Beykoz Spor Kulübünde hatıralar canlandı
Önceki Beykoz Spor Kulübünde hatıralar canlandı
Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Sonraki Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz