Yaşam

Beykoz Kent Konseyi, yerel basınla buluştu

Beykoz Kent Konseyi, yerel basınla buluştu
29.03.2017 20:22
| | |
3311

Beykoz Kent Konseyi, ilçenin yerel basınıyla bir araya gelerek yapılması gerekenleri konuştu.

Beykoz Kent Konseyi, düzenlediği sabah kahvaltısında basın mensuplarını ağırladı. Konsey Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Yürütme Kurulu Üyeleri Rafet Şişmanoğlu, Selda Selimoğlu, Abdullah Yümsel ve Genel Sekreter Zeynep Küçükkonuklar'ın konsey adına katıldığı toplantıda, Aralık 2016'dan bu yana gerçekleştirilen projeler üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

"İmkanlar fırsata dönüşmeye başladı"

Beykoz Yerel basınının tam kadro katıldığı kahvaltıda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı ve Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, "Belki önceki dönemlerde konsey etkili kullanılamadı, imkanlar fırsata dönüştürülemedi ama biz Genel Kurulumuzu yaptığımız günden bu yana imkanlarımızı fırsata dönüştürdüğümüzü göreceksiniz" ifadelerini kullandı.

"İlçe genelinde sesimiz oluyorsunuz"

Kaşıtoğlu, "Öncelikle bir konuda özür diliyorum. Aralık ayında yapmış olduğumuz Genel Kurula sizleri davet etmeyi atlamıştık. Kusurumuza bakmayın. Sizler Beykozlu kardeşlerimize ulaşabilmemiz adına önemli bir görev üstleniyorsunuz. Birçok etkinliğimizi gazetelerinizde paylaşarak sesimizi duyuruyorsunuz. Emekleriniz için, katkılarınız için teşekkür ediyorum." Dedi.

"Etkin mücadelelerimiz sonuna kadar devam edecek"

Kent Konseyi'nin birçok alanda gündeme gelmeyen etkili çalışmalar yürüttüğünü dile getiren Kaşıtoğlu, "Gerek uyuşturucuyla, gerek gençlerimizin topluma kazandırılmasıyla ilgili resmi kurumlarımızla işbirliği içerisinde ciddi çalışmalarımız şu an devam ediyor. Projelendirme aşamasında devam eden birkaç projemizde Spor ve Sağlık komisyonlarımızda geliştirme çalışmaları devam ediyor." Şeklinde konuştu.

Konsey Başkanı Kaşıtoğlu'nun konuşmalarının ardından gazeteciler Beykoz'da yapılmasının faydalı olacağını düşündükleri projeleri katılımcılarla paylaştılar.

Beytaş Teras Cafe'de düzenlenen kahvaltı, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Yerel Basın, Kahvaltı, Toplantı, Yürütme Kurulu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"