Beykoz Kent Konseyi yenilendi…

  • 0
  • 5741
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…
Beykoz Kent Konseyi yenilendi…

Beykoz Kent Konseyi Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Çelikbilek, konseyden başarılı çalışmalar istedi.

Dördüncü dönem Yönetim Kurulu’nun belirlendiği seçimli genel kurulda Muharrrem Kaşıtoğlu, yeniden Beykoz Kent Konseyi başkanlığına seçildi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yapılan olağan genel kurulda divan üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri seçildi.

Genel kurula Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Kent Konseyi Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk,Beykoz Kent Konseyi üyeleri, Meclis üyeleri veSTK temsilcileri katıldı.

Muharrem Kaşıtoğlu: “En Büyük Misyonumuz Milli Duyguların Güçlenmesi Olacaktır”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından divan seçimi yapıldı. Gündemin okunarak oylanmasından sonra ise Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, genel kurulun açılış konuşmasını yaparak, Beykoz Kent Konseyi’nin organları ve işleyişi hakkında bilgi verdi. Ardından Kent Konseyi meclis ve çalışma gruplarının 2016 yılında yaptığı çalışmalardan oluşan faaliyet raporunu genel kurula sundu. Ülkemizin zor günlerden geçtiğini ifade eden Kaşıtoğlu, “15 Temmuz gecesi ülke tarihimizin en büyük hainlik senaryosu sahneye konmuş ama üniformalı vatan hainleri karşılarında aziz milletimizi bulmuştur. Beykoz halkı 15 Temmuz gecesi köprüde destan yazdı ve hak ettiği vatanseverlik payesini aldı. Kent konseyi olarak bu zor günler dolayısıyla pek çok etkinliği iptal etmek zorunda kaldık. Şimdi konseyimizin en büyük misyonu, milli birlik, vatanseverlik duygularının daha da güçlenmesine yönelik faaliyetler yapmak olacaktır. Kent konseyi olarak önümüzdeki dönemde en önemli çalışma alanı olarak uyuşturucu ile mücadelede satıcılar başta olmak üzere bu işe bulaşanların hukuksal olarak en ağır yaptırımlarla cezalandırılmalarının sağlanması için gerekli çalışmaları yapacağız. Bununla birlikte sokak hayvanları meselesinin hayvan severler ve sokak hayvanları tarafından saldırıya maruz kalanlarla birlikte tüm tarafların toplum tarafından anlaşılmasının sağlanması ve yetkililerin daha sağlıklı çözümler üretmeleri için destek çalışmalarını çok yönlü sürdüreceğiz’’ dedi.

Genel Kurul üyeleri söz alarak faaliyet raporu ve Beykoz’daki çalışmalar hakkında eleştiri ve önerilerini yaptılar. Ardından yapılan oylamayla, Muharrem Kaşıtoğlu, yeniden Kent Konseyi başkanı seçilirken, yeni Yürütme Kurulu üyeleri de belirlendi.

Başkan Çelikbilek: “Kent Konseyi, Beykoz’a yakışan hizmetler yapacaktır”

2016 yılının zor bir yıl olduğunu ifade eden Başkan Çelikbilek: “Beykoz darbe girişimi gecesi takdire şayan bir gayret gösterdi. Bu milleti takdirle anmak lazım. Bütün kurumlar gibi Kent Konseyi de zor bir dönemde görev yapmaya çalışıyor. Herkesin bulunduğu yerde var gücüyle gayret göstererek hizmetleri çoğaltması ve zirveye taşıması lazım. Çünkü milletimiz her türlü takdiri ve hizmeti hak ediyor. Kent Konseyi de Beykoz’a yakışan hizmetleri ortaya koyacaktır. Genel kurulun hayırlı uğurlu olmasını diliyor, başarılı çalışma ve hizmetler temenni ediyorum” diyerek yeni seçilen konsey üyelerini tebrik etti.

Yapılan seçimle göreve isimler ise şunlar oldu:  

Beykoz Kent Konseyi yeni dönem üyeleri

ASİL ÜYELER:

Selda Selim Namoğlu

Emin Yavuz

Necmettin Kahveci

G. Taneri Vural

Rafet Şişmanoğlu

Abdullah Yümsel

Elif Çelik

YEDEK ÜYELER:

Nuri Yeşilbaş

Arzu Tamer

Gül Bağdatlı

Emine Ünlü

Aydın Kazancıoğlu

Ali Kemal Kılıç

Bilal Karabacak

Haber Merkezi

Beykoz fırtınaya teslim oldu…
Önceki Beykoz fırtınaya teslim oldu…
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz